V slovenských kasínach pribúdajú nové hry
Inzercia
Inzercia

V slovenských kasínach pribúdajú nové hry

V čase, keď sa na Slovensku začali objavovať prvé online kasína, bola ich ponuka značne obmedzená.

Ilustračné foto — Foto: pexels.com

BRATISLAVA 24. júna - V čase, keď sa na Slovensku začali objavovať prvé online kasína, bola ich ponuka značne obmedzená. Pri ich návšteve ste mohli naraziť len na pár desiatok online kasínových hier. Ak to online casino s otvorením myslelo vážne, v hernom repertoári sa objavila aspoň jedna hra pre blackjack alebo ruletu. Zvyšok doplnili online automaty, no aj ich ponuka bola obmedzená len na kúsky od jednej či dvoch vývojárskych spoločností.

Netrvalo dlho a táto forma zábavy sa stala u nás veľmi obľúbená. Chvalabohu slovenské licencované subjekty začali aj s výchovou hráčov, aby vnímali hru rovnako ako akúkoľvek inú zábavu. Mali svoje limity a rozpočet na hru. Akonáhle sa zvýšila popularita a návštevnosť stránok, slovenské kasína cítili potrebu neustále rozširovať svoju ponuku o ďalšie kúsky, aby tak naplnili túžby svojich hráčov. A tak sa postupne do ponúk pridávajú aj hry od ďalších európskych spoločností, ktoré na Slovensku ešte neboli etablované. Rovnako pribúdajú nové žánre online výherných automatov, s novými bonusovými funkciami a neustále sa zlepšujú aj grafické prvky hier.

Foto: pexels.com

Slovenské kasína od svojho vzniku udržujú trend rozširovania ponuky a mnohé dnes disponujú už viac ako stovkou výherných automatov, či desiatkami stolových hier akými sú ruleta, blackjack alebo videopoker. Ak si udržia takéto tempo rozvoja, nielenže budú konkurencieschopné u nás, ale svojou kvalitou sa môžu dostať aj medzi svetovú špičku.

Nové Yggdrasil hry v slovenských kasínach

Yggdrasil bola na Slovensku donedávna neznámou firmou, svetovým dodávateľom kasínových hier, ktorá si rýchlo dobila srdcia hráčov aj u nás. Jedná sa o švédsku spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2013 a od tej doby zažíva samé úspechy. K tomu ju predurčilo hlavne to, že jej zakladateľom bol bývalý generálny riaditeľ NenEntu, ktorá sa v hazardných kruhoch úspešne pohybuje doteraz. Automaty od Yggdrasil vynikajú netradičnými bonusovými hrami, ktoré posúvajú klasický online automat do role zábavnej výhernej hry.

V Yggdrasil si pri online automatoch dávajú záležať na dve veci: inovatívnosť a interaktivita spojená so zábavnosťou, čím hráčom ponúkajú nezameniteľný zážitok z hry. Pri inovatívnosti sledujú hlavne to, aby ste si ich hry mohli vďaka HTML5 technológii vyskúšať okrem bežných počítačov, aj na tabletoch, či smartfónoch. Zároveň môžete svoje úspechy okamžite zdieľať na sociálnych sieťach a pochváliť sa výhrou alebo vzrušujúcim momentom počas hrania. K interaktívnosti vás výherný automat doslova nabáda rôznymi úlohami, ktorými si celkový zážitok z hry ešte viac spestríte.

V súčasnosti nájdete online automaty od Yggdrasilu iba v kasíne Tipsport. Nakoľko sa ich popularita neustále zvyšuje, veríme, že ich počet sa bude v ich ponuke naďalej zvyšovať a možno do svojho herného portfólia ich zakomponuje aj niektoré ďalšie slovenské kasíno.

Aby bolo kasíno svetové musí poskytovať svetovú ponuku. O to sa snažia aj tie naše slovenské. Ak ponuka slovenských licencovaných online kasín začala zaujímať, venujte chvíľku času recenziám, prípadne video-recenziám kasínových hier, ktoré vám zábavnou formou ukážu a vysvetlia mechaniku a bonusové funkcie hry. Iba tak sa odnesiete pravý herný zážitok.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…