Ked tragicky zahynul jej otec, mala iba 15 rokov. Dnes je z dcéry Paula Walkera modelka
Alexandra Valková
Alexandra Valková

Ked tragicky zahynul jej otec, mala iba 15 rokov. Dnes je z dcéry Paula Walkera modelka

Jej obrovské dedičstvo však v rodine spôsobilo veľké nezhody a hádky. 

Dcéra legendy Paula Walkera — Foto: Instagram @meadowwalker

CALIFORNIA 10. júna - Meadow Rain Walker mala iba 15 rokov, keď jej otec Paul Walker- hviezda filmovej série Rýchlo a zbesilo - zomrel pri hroznej autonehode na okraji Hollywoodu v roku 2013.

Prerazila vo svete módy 

Jediné dieťa zosnulej hviezdy sa posledných sedem rokov od smrti herca držalo v úzadí. To sa však tento rok zmenilo, keď sa Meadow objavila na newyorskom týždni módy ako tvár kolekcie jeseň / zima 2021 od módneho návrhára Proenza Schoulera. 

Stala sa multimilionárkou ešte pred svojou 18-tkou 

Paul Walker mal iba 40 rokov, keď sa mu stala osudnou práve jazda na aute. Tragická autonehoda mladého a talentovaného herca zasiahla ako jeho rodinu, tak aj fanúšikov filmu Rýchlo a zbesilo. Do svojej smrti však herec zarobil majetok okolo 25 miliónov dolárov - ktoré vo svojej vôli prenechal výlučne svojej dcére Meadow. Tento krok prekvapil mnohých vrátane jeho bratov Codyho a Caleba a jeho matky, ktorá údajne nedostala vôbec nič.

Jej dedičstvo spôsobilo hádky 

Ako píše portál scmp.com, krátko po hercovej smrti začala Paulova matka Cheryl Ann so súdnym procesom, ktorého predmetom bola práve mama tínedžerky Rebecca Soterosová. Babička z otcovej strany totiž tvrdila, že Rebecca mala problémy s pitím a tým pádom sa stala nespôsobilým rodičom. Prípad bol nakoniec zamietnutý a Meadow mohla zostať žiť so svojou mamou. 

Paulovi kamaráti a kolegovia sa o ňu starajú 

Keď sa jej otec preslávil v roku 2001 filmom Rýchlo a zbesilo - ktorý zobrazoval nebezpečný svet nelegálnych pouličných závodov v New Yorku, spolu s hercom Vinom Dieselom a Dwayneom "The Rock” Johnsonom - Meadow bola ešte len bábätko. To však nezastavilo hviezdne obsadenie filmu v udržiavaní úzkych vzťahov s Paulovou dcérou: na jej 21. narodeniny zverejnil Diesel emotívny odkaz na Instagrame a napísal: „Som veľmi hrdý na osobu, ktorou sa stávaš.“  Meadow tiež verejne vyjadrila svoju lásku na sociálnych sieťach k Jordane Brewster, ktorá vo filme účinkovala ako Paulova priateľka. 

Je z nej ambiciózna modelka 

Meadow, ktorá mala nedávno 22 rokov, sa dostala na obálky časopisov, keď tento rok vystúpila s kampaňou Proenza Schouler - čo je nepochybne obrovský prielom pre všetky začínajúce modelky. Meadow je vysoká, štíhla a krásna, takže jej bola kariéra v modelingu viac-menej predurčená. 

Majetok svojho otca použila na dobrú vec 

Väčšina zbohatlíckych tínedžerov by minula zdedené peniaze na ľahkomyseľné nákupy a večierky so svojimi priateľmi, ale Meadow mala pre svoje dedičstvo v hodnote niekoľkých miliónov dolárov iné plány. V roku 2015 založila nadáciu Paula Walkera, filantropickú organizáciu poskytujúcu štipendiá študentom, ktorí chcú študovať morskú biológiu. Jej otec bol zanieteným patrónom ochrany a výskumu oceánov a jeho dcéra nadáciu založila s úmyslom rozšíriť Pavlovo dedičstvo na ďalšie desaťročia. Vyzerá to teda tak, že zdedila viac než len krásu. 

Už ste čítali?

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…

Mamou v dobe covidu: Nevedeli sme, čo nás čaká. Slovenky priznali,…

Strach o seba, aj dieťatko. Mamy musia s príchodom nového člena rodiny…

Chlapcov hnevá pri šachu aj futbale. Talentovaná rómska šachistka…

Šachistka Agátka Berková dokonca remizovala s ruským šachovým…

Uznávaná virologička: Prekonali ste covid-19? Toto by ste mali…

Vyšiel vám pozitívny test na covid-19? Prekonali ste ochorenie s miernymi…