Carvago - efektívna odpoveď na dovoz vozidla zo zahraničia
Inzercia
Inzercia

Carvago - efektívna odpoveď na dovoz vozidla zo zahraničia

Trh s novými autami, je podobne tak ako väčšina ostatných odvetví poznačený pandémiou. Výrobcom automobilov chýbajú súčiastky a preto vás nákup nového auta vyjde v aktuálnej situácii relatívne drahšie, pričom je výber oveľa menší a na vaše vysnívané vozidlo, si v niektorých prípadoch budete musieť skutočne dlho počkať. Aj kvôli zmieneným dôvodom sa posunuli nákupy nových vozidiel do úzadia, kým sa do popredia prediera nákup automobilov z pomyselnej druhej ruky. V nasledujúcom článku sa pozrieme na pomerne mladú firmu na trhu, službu Carvago, ktorá poskytuje komplexné a efektívne riešenie v oblasti dovezenia vozidla, kontroly a vybavenia všetkých potrebných náležitostí spojených s takýmto úkonom.

Ilustračné foto. — Foto: Freepik

Kedy využijem službu Carvago?

Pokiaľ žijete na Slovensku a vyhliadli ste si vaše nové motorové vozidlo práve niekde v našich končinách, poprípade v niektorej zo susedných krajín, potom pre vás môže byť nasledujúca služba stále atraktívna. Carvago si totižto dáva záležať na nájdení tej najlepšej alternatívy či už po kvalitatívnej alebo finančnej stránke. Ak ste však už pevne rozhodnutý pre kúpu vyhliadnutého vozidla mimo služby Carvago, stále s ňou môžete ušetriť pri budúcom nákupe alebo ju odporučiť svojím známym.

Máte v súčasnosti záujem o automobil a zaujímala by vás práve nejaká značka/typ vozidla, ktorý nie je úplne konvenčný pre slovenských vodičov? Potom budete musieť hľadať v zahraničí a vozidlo si priviesť k nám! Jedná sa o zdĺhavý a náročný proces, ktorý si vo všeobecnosti vyžaduje množstvo časových a finančných nákladov. Práve tu vstupuje do hry Carvago, ktoré vám odborne pomôže s jednotlivými úkonmi a tým vám zaistí lepší nákup, s vynaložením celkových nižších nákladov. 

Carvago a jeho princíp fungovania

Príslušná služba zosobňuje pomyselný virtuálny obchod, z ktorého si vy, ako zákazník máte možnosť vybrať spomedzi viac ako 80 rôznych svetových značiek automobilov (od tradičných automobilov ako Škoda až po luxusné super autá ako Ferrari), pričom každá značka zároveň disponuje rôznym počtom modelových skupín. Ako už bolo spomínané, tento pomyselný obchod sa rozprestiera naprieč celou Európou a vy tak máte väčšie spektrum možností. 

Samotný proces, teda začína výberom vášho nového automobilu a tam pre vás manuálna činnosť končí. Spoločnosť (vysoko kvalifikovaní mechanici a odborníci) sa postará o preverenie vozidla tzv. servisný audit, počas ktorého skontroluje a poskytne vám na rozhodnutie až 270 rozličných parametrov. Ako iste viete, informovanosť hrá kľúčovú rolu pri realizácii dôležitých rozhodnutí a práve takýto podrobný prehľad je jednou z najväčších devíz príslušnej služby. 

Po nákupe vozidla vám spoločnosť zároveň automaticky sprostredkuje záruku. V rámci doplnkových služieb si taktiež môžete:

  • zmienenú záručnú dobu predĺžiť,
  • nechať si automobil poistiť,
  • registrovať si automobil podľa predpisov vašej krajiny,
  • nechať si automobil natankovať alebo vyleštiť. 

Následne bude váš nový tátoš privezený až k vašim dverám. Ako sami vidíte, skutočne sa jedná o v podstate bezstarostný a efektívny nákup vozidla, pričom poznáte to, čo kupujete aj bez toho, aby ste s daným tovarom boli vo fyzickom kontakte. Samozrejme, že auto je súčasťou každodenného života a preto hrá podstatnú úlohu aj samotný pocit z jazdy a trávenia času v ňom. Netreba sa ničoho obávať, pokiaľ vám náhodou vozidlo nebude sedieť, služba umožňuje vrátenie do 14 dní.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…