Aj ženy si rady doprajú. Toto doprajte každej pre zdravie a krásu
Inzercia
Inzercia

Aj ženy si rady doprajú. Toto doprajte každej pre zdravie a krásu

Keď doprajeme sami sebe, sme štedrejší a prajnejší aj k iným. U žien to však niekedy býva problém a dávajú sa na posledné miesto. Preto si musíme občas pripomenúť, ako ich môžeme rozmaznať na tele i na duši.

Nezničiteľná manikúra

Napriek tomu, že ženy od rána do večera plnia priania iným členom rodiny, mali by dbať na svoj zovňajšok minimálne z dvoch dôvodov. Na jednej strane ide o ich dobrý pocit a zvýšenie vlastného sebavedomia. Na druhej strane tak dávajú aj ostatným najavo, že im na sebe samej záleží a mali by sa k nej preto správať s úctou.

Taká drobnosť, ako vždy upravené nechty na rukách, má silu zmeniť celkový dojem a pridať žene nenáročným spôsobom na kráse, ktorá vychádza z jej vlastnej spokojnosti. Doprajte jej preto kvalitné gély na nechty, ktoré sa nepoškodia tak rýchlo, ako klasický lak na nechty a ušetria tak kopec času.

Cvičenie šité na mieru ženskému telu

Zdravie a krása spolu úzko súvisia. Ak sme zdravé, sme sebavedomejšie, menej utrápené a tým pádom žiarime spokojnosťou. Ženy by si mali obzvlášť potrpieť na pravidelnom cvičení. Pre ženské telo je potrebná fyzioterapia svalov panvového dna. Ak ste o nej nepočuli, tak vám napovieme, že môže pomôcť pred pôrodom i po ňom, ale potrebujú ju aj ženy, ktoré nikdy nerodili. Má potenciál zlepšiť sexuálny život a zároveň predchádzať nepríjemnej inkontinencii.

Móda s hlbším posolstvom

Ak chcete svoju partnerku naozaj potešiť, môžete jej kúpiť nový kúsok do šatníka. Mnohé žienky totiž milujú oblečenie, fintenie sa a nakupovanie. Ale ak jej chcete zároveň vyznať lásku, stavte na veselé mikiny pre páry. Užijete si v nich príjemné chvíle sami i s priateľmi. Mikiny sú symbolom domácej pohody, uvoľnenosti a dobrodružstiev na rôznych výletoch. Lebo doma ste všade tam, kde ste spolu.

Masáž

V tejto kategórii máte stovky možností. Môžete sa na masáž podujať sami alebo ju nechať na odborníkov. Môžete vybrať z niekoľkých druhov masáží, na rôznych miestach na tele a ak chcete, môžete masáž spojiť s pobytom vo wellness alebo v kúpeľoch. Možno žena, pre ktorú chystáte tento príjemný relax, potrebuje uvoľniť napäté svaly. A možno iba na chvíľu zažívať jemné dotyky v kombinácii s aromaterapiou.

Luxusný kúpeľ

Keď hovoríme o luxuse, máme na mysli pompézne upravenú kúpeľňu na maximálne relaxujúci večer. Doprajte svojej žene všetko od pohára vína, cez sviečky, lupienky ruží až po jemnú hudbu a kocku čokolády. Niektoré žienky rady počúvajú hudbu, iné si rady pozrú seriál a ďalšie si nevedia predstaviť odpočinok vo vani bez knihy alebo magazínu. Urobte to vo veľkom štýle, s bublinkami alebo so šumivou bombou do kúpeľa. Už len tá predstava je príjemná!

Čas iba pre seba

Bez ohľadu na to, či máme vlastné deti a partnerov, v každej žene je prirodzene prítomná túžba starať sa o iných ľudí a spríjemňovať im život. Preto je pre ženy prirodzené obetovať svoje pohodlie a najmä svoj čas starostlivosti o rodičov, súrodencov, priateľov, deti alebo o zvieratká, prácu, dobrovoľnícke aktivity...

Čas iba pre seba by nemal byť luxusom a mal by byť dopriaty každému. Hoci je spomenutý ako posledný, ide možno o ten najdôležitejší bod - pravidelne napĺňať nejaký časový interval aktivitami, ktoré sú dôležité iba pre ženu samotnú. A pokojne môže ísť o úplné ničnerobenie.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…