Aj ženy si rady doprajú. Toto doprajte každej pre zdravie a krásu
Inzercia
Inzercia

Aj ženy si rady doprajú. Toto doprajte každej pre zdravie a krásu

Keď doprajeme sami sebe, sme štedrejší a prajnejší aj k iným. U žien to však niekedy býva problém a dávajú sa na posledné miesto. Preto si musíme občas pripomenúť, ako ich môžeme rozmaznať na tele i na duši.

Nezničiteľná manikúra

Napriek tomu, že ženy od rána do večera plnia priania iným členom rodiny, mali by dbať na svoj zovňajšok minimálne z dvoch dôvodov. Na jednej strane ide o ich dobrý pocit a zvýšenie vlastného sebavedomia. Na druhej strane tak dávajú aj ostatným najavo, že im na sebe samej záleží a mali by sa k nej preto správať s úctou.

Taká drobnosť, ako vždy upravené nechty na rukách, má silu zmeniť celkový dojem a pridať žene nenáročným spôsobom na kráse, ktorá vychádza z jej vlastnej spokojnosti. Doprajte jej preto kvalitné gély na nechty, ktoré sa nepoškodia tak rýchlo, ako klasický lak na nechty a ušetria tak kopec času.

Cvičenie šité na mieru ženskému telu

Zdravie a krása spolu úzko súvisia. Ak sme zdravé, sme sebavedomejšie, menej utrápené a tým pádom žiarime spokojnosťou. Ženy by si mali obzvlášť potrpieť na pravidelnom cvičení. Pre ženské telo je potrebná fyzioterapia svalov panvového dna. Ak ste o nej nepočuli, tak vám napovieme, že môže pomôcť pred pôrodom i po ňom, ale potrebujú ju aj ženy, ktoré nikdy nerodili. Má potenciál zlepšiť sexuálny život a zároveň predchádzať nepríjemnej inkontinencii.

Móda s hlbším posolstvom

Ak chcete svoju partnerku naozaj potešiť, môžete jej kúpiť nový kúsok do šatníka. Mnohé žienky totiž milujú oblečenie, fintenie sa a nakupovanie. Ale ak jej chcete zároveň vyznať lásku, stavte na veselé mikiny pre páry. Užijete si v nich príjemné chvíle sami i s priateľmi. Mikiny sú symbolom domácej pohody, uvoľnenosti a dobrodružstiev na rôznych výletoch. Lebo doma ste všade tam, kde ste spolu.

Masáž

V tejto kategórii máte stovky možností. Môžete sa na masáž podujať sami alebo ju nechať na odborníkov. Môžete vybrať z niekoľkých druhov masáží, na rôznych miestach na tele a ak chcete, môžete masáž spojiť s pobytom vo wellness alebo v kúpeľoch. Možno žena, pre ktorú chystáte tento príjemný relax, potrebuje uvoľniť napäté svaly. A možno iba na chvíľu zažívať jemné dotyky v kombinácii s aromaterapiou.

Luxusný kúpeľ

Keď hovoríme o luxuse, máme na mysli pompézne upravenú kúpeľňu na maximálne relaxujúci večer. Doprajte svojej žene všetko od pohára vína, cez sviečky, lupienky ruží až po jemnú hudbu a kocku čokolády. Niektoré žienky rady počúvajú hudbu, iné si rady pozrú seriál a ďalšie si nevedia predstaviť odpočinok vo vani bez knihy alebo magazínu. Urobte to vo veľkom štýle, s bublinkami alebo so šumivou bombou do kúpeľa. Už len tá predstava je príjemná!

Čas iba pre seba

Bez ohľadu na to, či máme vlastné deti a partnerov, v každej žene je prirodzene prítomná túžba starať sa o iných ľudí a spríjemňovať im život. Preto je pre ženy prirodzené obetovať svoje pohodlie a najmä svoj čas starostlivosti o rodičov, súrodencov, priateľov, deti alebo o zvieratká, prácu, dobrovoľnícke aktivity...

Čas iba pre seba by nemal byť luxusom a mal by byť dopriaty každému. Hoci je spomenutý ako posledný, ide možno o ten najdôležitejší bod - pravidelne napĺňať nejaký časový interval aktivitami, ktoré sú dôležité iba pre ženu samotnú. A pokojne môže ísť o úplné ničnerobenie.

Už ste čítali?

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…

Mamou v dobe covidu: Nevedeli sme, čo nás čaká. Slovenky priznali,…

Strach o seba, aj dieťatko. Mamy musia s príchodom nového člena rodiny…

Chlapcov hnevá pri šachu aj futbale. Talentovaná rómska šachistka…

Šachistka Agátka Berková dokonca remizovala s ruským šachovým…

Uznávaná virologička: Prekonali ste covid-19? Toto by ste mali…

Vyšiel vám pozitívny test na covid-19? Prekonali ste ochorenie s miernymi…