Dermacol – kvalitná hollywoodska kozmetika
Inzercia
Inzercia

Dermacol – kvalitná hollywoodska kozmetika

Aj v minulosti sa odtiene make-upu Dermacol vyznačovali rozmanitosťou a dobrou hustou textúrou. Dermatológovia chválili výrobok, pretože nepoškodzoval pokožku a šikovne skrýval jej chyby.

Dnes si môžete kúpiť Dermacol aj prostredníctvom internetového obchodu. Výrobky sú veľmi obľúbené vďaka svojej vysokej kvalite. Dá sa použiť na každodenné líčenie, ale aj na profesionálne účely (mnoho vizážistov dáva prednosť tejto českej značke). Široká škála kozmetických výrobkov vám umožní urobiť akýkoľvek make-up. Výrobky nie sú testované na zvieratách, značka sa etablovala ako etická. Všetky testy sa vykonávajú na ľuďoch a preukázal sa, že sú hypoalergénne.

Dermacol – tóny

Paleta farieb Dermacol má široký sortiment. Ženy s bledou pokožkou si môžu ľahko vybrať najsvetlejšie béžové odtiene s rôznym podtónom. Pre tmavú pokožku sú vhodné prirodzené tmavé tóny, ktoré dobre vyrovnávajú pleť.

Výhodou je, že odtieň make-upu sa objaví v kombinácii s podkladovou bázou pod make-up. Vďaka tomu bude farba rovnomernejšia. Na vytvarovanie tváre sa odporúča použiť bronzer a korektor, ako aj púder. Lícenka dotvorí vzhľad, dodá tvári výraznosť a oživí každodenné líčenie. V prípade potreby je možné odtiene zmiešať. Hodvábna textúra báz a make-upu uľahčuje prácu jeho nanašania.

Všetky najobľúbenejšie nové produkty od spoločnosti Dermacol sú uvedené v internetovom obchode Makeup.sk. Tu si môžete kúpiť:

  • makeup
  • korektor a bronzer (2 v 1)
  • kozmetickú sadu  

Na každodenné používanie je vhodné kúpiť make-up Dermacol. Poskytuje nielen perfektný tón, ale tiež chráni póry pred znečistením, na ktoré je mestský vzduch bohatý. Ľahko zakryje defekty vo forme modrín, vyrážok a dokonca aj tetovania. Takže, ak máte dôležitú udalosť pred sebou, to je jednoznačný must-have.

Primery sú nevyhnutné pre ženy s problematickou alebo starnúcou pokožkou. Tento výrobok pleť dobre pripraví pred použitím ďalších produktov – vyhladí jemné vrásky, skryje rozšírené póry a začervenanie.

Tie, ktoré sú zvyknuté na kompletný make-up a neobmedzujú sa len na nanášanie púdru, si môžu kúpiť celú sadu potrebných produktov od Dermacol. Okrem niekoľkých odtieňov make-upu, púdru a lícenky obsahuje sada aj praktickú kefku/štetec. Dokáže zmiešať tóny a aplikovať ich na tvár. Balenie je kompaktné a ľahko sa zmestí do malej kabelky.

Už ste čítali?

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…