Komička Simona otvorene o minulosti: Otec mi povedal, že na taký veľký zadok bicykle nevyrábajú
Alexandra Valková
Alexandra Valková

Komička Simona otvorene o minulosti: Otec mi povedal, že na taký veľký zadok bicykle nevyrábajú

Obľúbenú komičku poznáme zo standupového tímu Silné reči. Tentokrát sa na svojom Instagrame rozpísala na tému výzoru a kíl navyše.

Simona Salátová — Foto: Instagram/simonacomedy

BRATISLAVA 21. apríla - V dnešnom svete sa rieši vzhľad a váha človeka viac ako kedykoľvek predtým. Svoje o tom vie aj známa komička Simona Salátová. Včera zverejnila na svojom profile na Instagrame fotografiu s popisom o tom, ako už odmalička riešila svoju váhu.

„Som a vždy som bola výzorom veľmi obyčajná. Taká tá žena, ktorá dokáže svoj vek korigovať podľa dňa. Ráno 40, na obed svojich vlastných 25 a večer krásnych dôchodcovských 62. Odmalička som mala viac kíl ako spolužiaci. Do svojich 10-tich rokov som verila tomu, že mám iba ťažké kosti a potom mi to mama povedala,“ začína rozprávať príbeh z jej vlastného života.

Každý z nás je jedinečný

„Raz v pondelok som nezapla červené menčestrové nohavice a ona na to: ‚Simona, si mäkká.“ Ako dieťa som si vravela, že je to skvelé! Predstavovala som si svet ako lúku, ktorá je nádherná práve svojou rozmanitosťou. Akože to tak má byť. Že niektorým vidno bedrové kosti, iní sú vysokí a nosia okuliare, niektorí sú maličkí ako moja spolužiačka Zuzka, ktorá s guľatou tvárou vyzerala ako vysmiata jahôdka. A medzi nimi ja, mäkká ako vankúš alebo skôr perina, zapadajúca práve preto, že som iná. Veď všetci sme,“ pokračuje komička.

Otec ju vyviedol z omylu

„Potom však s exaktnými vysvetleniami nastúpil otec, ktorý mi povedal: Nedostaneš bicykel, lebo také veľké na tvoj zadok nevyrábajú. (pozn.autora: Nie, nebol povolaním motivačný speaker.) V momente, ako som začala pochybovať o mojom zadku, môj svet sa začal rúcať. Znie to malicherne, však? Hovorím vám, je to svätá pravda. Mám 27 rokov, čosi som už prežila a to, čo viem na 100%, je, že musíš veriť svojmu zadku. Nech je veľký, malý, kostnatý, zasadený do veľkých bokov alebo posypaný celulitídou ako vanilkové rožky cukrom. Ad1: na každý zadok existuje bicykel! Ad2: Každý zadok je užitočný! (Moja dobrá priateľka Mária vždy hovorí, že ho má veľký preto, aby sa tam vopchali všetky blbé poznámky od ľudí),“ ukončuje svoj príbeh.

Je dôležité vedieť rozprávať o svojich pocitoch. Ani nevieme ako a zážitok alebo nepríjemná skúsenosť z detstva nám dokáže v dospelosti narobiť rôzne problémy. Preto by ste o svojich pozitívnych, ale aj negatívnych skúsenostiach mali vedieť rozprávať nahlas.

Už ste čítali?

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…