La Liga: Atletico Madrid remizovalo na pôde Betisu, pred Realom má náskok 1 bod

Ilustračné foto
Ilustračné foto — Foto: pexels.com/RF._.studio

Futbalisti Atletica Madrid stratili ďalšie dôležité body v boji o majstrovský titul v španielskej La Lige.

Madrid 11. apríla (TASR) - Futbalisti Atletica Madrid stratili ďalšie dôležité body v boji o majstrovský titul v španielskej La Lige. V nedeľu v 30. kole iba remizovali na pôde Betisu Sevilla 1:1. Na čele tabuľky už majú len jednobodový náskok pred mestským rivalom a obhajcom Realom. Tretia FC Barcelona stráca na lídra dva body.

Betisu patrí šiesta pozícia. Futbalisti FC Villarreal prehrali v úvodnom nedeľnom stretnutí s Osasunou Pamplona 1:2. O triumfe hostí rozhodol v 74. minúte chorvátsky útočník Ante Budimir.

V dueli medzi FC Valenciou a Realom Sociedad San Sebastian sa zrodila remíza 2:2, domáci zachránili bod dvoma gólmi v druhom polčase. Real Valladolid prehral s Granadou 1:2, štvrťfinalista Európskej ligy UEFA otočil duel v záverečnej štvrťhodine.

La Liga - 30. kolo:

Betis Sevilla - Atletico Madrid 1:1 (1:1)

Góly: 20. Tello - 5. Carrasco

Real Valladolid - Granada CF 1:2 (1:0)

Góly: 41. Orellana (z 11 m) – 78. Molina, 86. Quini

FC Valencia - Real Sociedad San Sebastian 2:2 (0:2)

Góly: 61. Wass (z 11 m), 73. Paulista – 33. Guevara, 45+1. Isak, ČK: 90. Gomez (Valencia) po druhej ŽK

FC Villarreal - Osasuna Pamplona 1:2 (0:0)

Góly: 70. Garcia (z 11 m) - 64. Moncayola, 74. Budimir