Premier League: Favoritom sa nedarilo. Body stratili ManUtd, Leicester aj Aston Villa

Phil Jagielka zo Sheffieldu dostáva červenú kartu
Phil Jagielka zo Sheffieldu dostáva červenú kartu — Foto: TASR/AP

Futbalisti Leicestru City remizovali v stredajšom stretnutí 29. kola najvyššej anglickej súťaže na ihrisku Burnley 1:1.

Londýn 3. marca (TASR) - Futbalisti Leicestru City remizovali v stredajšom stretnutí 29. kola najvyššej anglickej súťaže na ihrisku Burnley 1:1. Skóre duelu otvoril už vo 4. minúte Matej Vydra, bod pre hostí zachránil ešte do prestávky Kelechi Iheanacho.

„Líšky“ figurujú v ligovej tabuľke na treťom mieste o bod za Manchestrom United a o päť bodov pred West Hamom, ktorý má zápas k dobru. Burnley je na 15. priečke. Hráči Manchestru United remizovali na ihrisku Crystal Palace 0:0. Pripísali si tak štvrtý nerozhodný výsledok z uplynulých piatich zápasov.