Jackpot: Máme tajné výpočty, kedy padne opäť!
Inzercia
Inzercia

Jackpot: Máme tajné výpočty, kedy padne opäť!

Na Slovensku máme viac ako 4 200 milionárov. Ako sme mohli vidieť, ich počet sa nedávno navýšil o jedného. V októbri 2020 totižto padol Eurojackpot vo výške takmer 39 miliónov eur a získal ho tipujúci z východného Slovenska. Nás ostatných Slovákov teda zaujíma, akú šancu máme i my vyhrať a stať sa novým milionárom. Ako sa to dá zistiť?

Práve túto otázku sme položili špecialistovi na lotériové hry a pravdepodobnosti výhier. Hovoríme o manažérovi portálu Pandatip.com/sk, ktorých porfólio výsledkov hier siaha i za hranice Slovenska.

Medzi tie najznámejšie hry na Slovensku patrí Loto, Keno 10, Euromilióny a Eurojackpot od spoločnosti Tipos. Jackpot nie je možné vyhrať v hre Keno 10, avšak je tu väčšia pravdepodobnosť výhry, nakoľko losovania sú na dennej báze.

Aká je teda pravdepodobnosť jackpotu pri iných hrách?

“Pravdepodobnosť výhry Jackpotu je naozaj veľmi nízka, no nie nemožná” komentoval aktuálnu situáciu ohľadom pádu Jackpotu managér Pandatip.com/sk.

Avšak, ak ste stály hráč, bolo by veľmi užitočné, aby ste si vytvorili prehľad minimálne o frekvencií pádu jackpotu. Už spomínaný portál Pandatip poskytuje tieto prehľady ku konkrétnym hrám:

Prehľad ku hre LOTO:

Foto: https://www.pandatip.com/sk/loto-vysledky/

Prehľad ku hre EUROMILIÓNY:

Foto: https://www.pandatip.com/sk/euromiliony-vysledky/

Ako z prehľadov môžeme vidieť, pád Jackpotu v hre LOTO už presiahol priemernú dobu čakania, a teda môžeme povedať, že sa očakáva jeho pád vo veľmi blízkej dobe.

Na druhú stranu, hra EUROMILIÓNY má za sebou ešte len 79. ťahov a priemerná výhra Jackpotu je až okolo 318.teho ťahu, a teda momentálne je oveľa nižšia pravdepodobnosť vysokej výhry.

“Neberme avšak tieto dáta za garantované, prosím. Sú to iba spriemerované odhady, ktoré majú pomáhať tipujúcim sa rozhodnúť, do ktorej hry sa zapojiť v danom čase, tak aby mali čo najväčšiu šancu na Jackpot” dodáva manager projektu Pandatip.

Zdanenie výhry

Výhry v roku 2000 ešte stále podliehali zákonu, ktorý nariaďoval zdanenie. Avšak momentálne sme v situácii, kedy výhra patrí úplne celá výhercovi.

„Výhry vyplatené z lotérií prevádzkovaných národnou lotériovou spoločnosťou TIPOS podľa zákona o hazardných hrách nepodliehajú žiadnemu zdaneniu,“ zhrnul aktuálny stav hovorca TIPOS-u Rastislav Čépe.

Všetky výsledky na jednom mieste

Výsledky Loto, či Keno 10, Eurojackpot, ale i aktuálne výsledky pre hru Euromilióny nájdete buď na oficiálnej stránke, ale i na projekte Pandatip. Ak ste zmeškali losovanie predošlej hry, postačí, ak si pozriete archívne výsledky.

Nestačí si iba dobre tipnúť

Možno pre niektorých z nás nepochopiteľné, no častokrát sa stáva, že nie všetky výhry sú odovzdané. Je potrebné sa preukázať nielen občianskym preukazom, ale i potvrdením o uzatvorení stávky, čo býva najmä u starších ľudí problém. Tieto doklady si prosím uschovajte na bezpečnom mieste.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…