Ich láske nik neveril, dnes manželia plánujú rodinu: Sympatický pár priznáva, že ich vzťah vyvoláva u ľudí rôzne reakcie
Dominika Pacigová
Dominika Pacigová

Ich láske nik neveril, dnes manželia plánujú rodinu: Sympatický pár priznáva, že ich vzťah vyvoláva u ľudí rôzne reakcie

V máji 2016 boli na prvom rande. Začal sa písať ich spoločný príbeh a prednedávnom sa zosobášili.

Na snímke je Hannah a Shane. — Foto: instagram.com - hannahayl

SAINT PAUL 27. septembra - Hoci má Shane Burcaw iba 27 rokov, zažil toho už pomerne veľa. Narodil sa so spinálnou svalovou atrofiou a je na invalidnom vozíku. Život sa mu však zmenil, keď stretol svoju lásku - Hannah Aylward. Začali nakrúcať vlogy, prostredníctvom ktorých približujú ľuďom ich všedné dni, koníčky, ale aj ich vzťah. Ich láska vyvolala kontroverzné reakcie, no mladí ľudia si povedali svoje áno a sú pripravení mať rodinu, uvádza portál Daily Mail.

Stretávajú sa s rôznymi zvedavými otázkami

Shane je od dvoch rokov na invalidnom vozíku a sotva môže hýbať rukami či nohami. Život sa mu zmenil v čase, keď spoznal Hannah. Spočiatku si len volali cez FaceTime, no nakoniec preskočila medzi nimi iskra a zamilovali sa do seba. „Žijeme spolu a pomáham mu s každodennými aktivitami, medzi ktoré patrí vstávanie či obliekanie,“ povedala pred rokom vo videu na kanáli Special Books by Special Kids.

Keď začali na Youtube nakrúcať videá, stretávali sa s rôznymi reakciami ľudí. Častokrát čelia otázke, ako vyzerá ich sexuálny život. Shane však tvrdí, že zatiaľ čo oni si v tomto prípade chceli chrániť svoje súkromie, začali vznikať rôzne mylné informácie.

Aj napriek tomu, že mladík sa nemôže postaviť na vlastné nohy a objať Hannah, vždy nájdu spôsob, ako vyriešiť túto situáciu. Shane ju väčšinou poprosí, aby sa k nemu naklonila, a tak ju môže pobozkať či chytiť za ruku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⁣ This was one of the first pictures Shane and I ever took together. It was May of 2016, and we were on our first date. He had taken me to Wawa (a GAS STATION, for the record) to get food, and then we had a picnic at a state park. Despite his questionable “restaurant” choice, we had an amazing time. ⁣⁣ ⁣⁣ Some of the most common questions we’ve gotten over the years are about how we met. For some reason, we’ve never made a video about it. Unless you’ve come to one of our speaking engagements or meet-ups, you haven’t heard the full story! We have a lot of new followers here who saw our wedding photos in various places (yay! welcome!), so we figured it’s time. We just uploaded our first ever video covering the first weeks of our relationship (including when we said I love you??). Check it out at the link in my bio!⁣ ⁣ #accessibility [image description: A close up of Shane and Hannah smiling as they are about to kiss. Shane is wearing a tan hat, and a blue, yellow, and white striped t-shirt. Hannah has her hair in a side braid and is wearing a navy blue sweatshirt. They are outside on a grassy lawn, with an old stone house behind them.]

Príspevok, ktorý zdieľa Hannah Burcaw (@hannahayl),

Povedali si svoje áno

Vyzerá to tak, že sú spolu šťastní a začiatkom septembra si dokonca povedali svoje áno. Sobáš mali na záhrade, pričom cez Zoom sa spojili s úradníkom a niekoľkými členmi rodiny.

Hannah mala oblečené svadobné šaty, v ktorých sa vydávala aj jej mamina. Jej manžel po sobáši prezradil, že v jeho živote nenastala zásadná zmena, keďže má pocit, akoby boli manželmi už dlhší čas.

Mladí manželia veria, že na budúci rok oslávia tento veľký deň spolu s ich rodinami či priateľmi. Hannah dokonca prezradila, že vylúčila antikoncepciu a je pripravená založiť si s manželom rodinu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Little did she know, I was using full tongue.

Príspevok, ktorý zdieľa Shane Burcaw (@shaneburcaw),

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…