Renáta Názlerová otvorene: Očakáva sa odo mňa, že nebudem jesť hranolčeky a piť pivo. Žijem ale podľa seba a nie podľa kritikov
Dominika Pacigová
Dominika Pacigová

Renáta Názlerová otvorene: Očakáva sa odo mňa, že nebudem jesť hranolčeky a piť pivo. Žijem ale podľa seba a nie podľa kritikov

Pod videom sa opäť objavili milé komentáre. Obľúbená moderátorka prezradila, že chystá pre svojich fanúšikov viaceré novinky.

Archívne zábery, na snímkach je obľúbená moderátorka, herečka, spisovateľka, žurnalistka, scenáristka, mediátorka a lektorka Renáta Názlerová. — Foto: instagram.com - renata.nazlerova

BRATISLAVA 22. septembra - Renáta Názlerová je inšpiráciou pre mnohé ženy. Otvorene hovorí o tom, že sa nechce prezentovať postavou, ale prácou. Už dlhší čas nakrúca videá, prostredníctvom ktorých sa vyjadruje k rôznym témam. Tentokrát hovorila o očakávaniach a sebaláske.

Ľudia by sa podľa nej mali mať radi aj so svojimi chybami

Obľúbená moderátorka prednedávnom publikovala fotku, ako si užíva čaro okamihu a pije pivo. „Keď som si uvedomila, aké komentáre sú pod fotkou, prišla som na to, ako my, ľudia, uvažujeme. Napríklad odo mňa alebo od akejkoľvek inej ženy, ktorá je pri tele sa očakáva, že sa nebude na verejnosti ´cpať´ koláčmi, hranolkami alebo si nebude dávať čapovanú dvanástku, lebo veď aspoň by mala preukázať nejakú snahu o disciplínu,“ prezradila vo videu s tým, že aj rodičia majú od detí očakávania, pričom mnohé z nich sú legitímne, no niektoré nie.

Ďalej hovorí, že to, do akej miery budeme plniť očakávania ostatných, by malo závisieť od toho, čo chceme. Taktiež je dôležité, aby sa ľudia mali radi aj so svojimi chybami. „Aj ja mám chyby tak, ako všetci, aj keď v mojom prípade sa hľadajú ťažko,“ zažartovala.

Trefné a pravdivé slová

Sama tvrdí, že ani jej svet nie je iba pozitívny či ružový, ako by si mnohí mohli myslieť. „Aj ja mám veľa starostí, úzkostí, problémov, mnohých vecí sa obávam, mnoho vecí by som možno chcela inak, ale nie je v mojej moci ich ovplyvniť. Neznamená to ale, že nemôžem byť vo svojom živote spokojná a so sebou spokojná,“ objasnila.

Jej trefné a pravdivé slová opäť otvárajú mnohým ľuďom oči. „Ak niekto odo mňa očakáva, že nebudem jesť na verejnosti, sú to jeho očakávania. To, že oni niečo očakávajú, neznamená, že to budem rešpektovať alebo nebodaj sa podľa toho riadiť. Pôjdem si život podľa seba,“ dodala Renáta Názlerová, ktorá chystá pre svojich fanúšikov viaceré novinky.

Už ste čítali?

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…