Ako vyzerať skvelo aj keď sa necítite dobre
Inzercia
Inzercia

Ako vyzerať skvelo aj keď sa necítite dobre

Vedeli ste, že práve oblečenie má schopnosť navodiť nám dobrú náladu?

Nie vždy máte svoj deň. Tak ako každý z nás. V našich životoch sú obdobia, kedy nevstanete tou správnou nohou alebo sa vám práve nedarí tak, ako by ste si želali. No aj v týchto dňoch mnohokrát potrebujete byť aktívni. Je potrebné ísť do práce, starať sa o deti alebo o domácnosť a vybaviť všetko, čo máte na vašom zozname.

Vedeli ste však, že práve oblečenie má schopnosť navodiť nám dobrú náladu? Je to tak! Prirodzene, to, čo si ráno oblečiete nemôže kompenzovať úplne všetko. Nezaručí vám, že budete mať odrazu dobrý deň. Ale je tu niečo, čo oblečenie dokáže. Môže vám dodať sebavedomie. Ak budete vyzerať skvelo, váš deň môže byť zrazu úspešnejší.

Tu je malý zoznam toho, čo spraviť, aby ste vyzerali skvelo aj vtedy, keď sa necítite dobre.

1.Oblečte sa pohodlne

Ak sa necítite najlepšie v opätkoch a v úzkom obtiahnutom oblečení, stavte radšej na niečo iné! Samozrejme, nie vždy to dovoľuje, napríklad práca. Čo však môžete urobiť je, že si vyberiete športovo-elegantný štýl. Ten je v súčasnosti veľmi populárny. Ale čo to znamená?

Znamená to, že skombinujete kúsky oblečenia, ktoré sú na prvý pohľad pohodlné, ale v konečnom dôsledku vytvárajú elegantný dojem. Takouto kombináciou môžu byť dámske tenisky, ku ktorým si oblečiete nohavice s elegantným strihom a blúzku či pekné slušivé tričko. Aké jednoduché to môže byť! Tiež si môžete vybrať kombináciou šaty a športové topánky. Možností je veľmi veľa.

Základom takéhoto štýlu je, že sa oblečiete v súlade s aktuálnymi trendmi alebo si zvolíte nadčasové kúsky. Pohodlie vášho oblečenia vám dodá pocit istoty. A keď sa budete cítiť a vyzerať skvelo, bude to vidieť aj vaše okolie.

2.Nezabudnite na doplnky

Doplnky majú moc vytvoriť šmrnc akémukoľvek outfitu, vďaka ktorému budete vy vyzerať skvelo. Ak používate bižutériu, pravidelne ju trieďte, aby ste používali len kúsky, ktoré sú v dobrom stave. Môžete tiež staviť na niekoľko kúskov kvalitných šperkov. Pekný prsteň či elegantný náhrdelník dodajú glamour nádych akémukoľvek oblečeniu.

Ak nie ste fanúšikom šperkov, noste minimálne kvalitné hodinky. Tie sa hodia ku akémukoľvek oblečeniu, a to vždy a všade.

3.Triedenie oblečenia

Ak nemáte práve najlepšiu náladu, bude náročné zvoliť si to správne oblečenie, v ktorom sa budete cítiť dobre. Určite vám preto radíme zachovávať si poriadok v šatníku. Ak sa u vás vyskytne udalosť ako sťahovanie bytu či domu alebo kúpa nového nábytku, vždy si oblečenie dôkladne vytrieďte a uložte. V novom byte či zmenenej izbe sa budete cítiť pohodlne. Rýchlo tak nájdete kúsok oblečenia, ktorý vás vystihne aj keď sa zrovna necítite ideálne.

4.A čo zdravotné komplikácie?

Ak sa necítite dobre, je možné, že to súvisí s vaším zdravotným stavom. Cítite bolesť chrbta? Pomôcť môže dôkladná liečebná rehabilitácia. Prechladnutie alebo iné zdravotné problémy sú celkom bežné, a preto pokiaľ sa necítite dobre, zamerajte sa na to, čím to môže byť.

Oblečenie vám síce môže pomôcť k tomu, aby ste vyzerali dobre, ale základom je vaše zdravie. To je predsa prvoradé. Ak ste zdravý, môžete si oblečenie vyberať podľa vášho gusta.

Nikdy neskĺznite do stereotypu. Taká obyčajná vec ako sú pekné šaty, sveter či kabelka, vás naozaj môžu naladiť na lepší a úspešnejší deň. Preto stojí za to stráviť o minútu viac vo vašom šatníku a vybrať si to, čo vám svedčí. Veď cítiť sa skvelo je nesmierne dobrý pocit!

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…