Aké bonusy existujú v online kasínach?
Inzercia
Inzercia

Aké bonusy existujú v online kasínach?

Poznáme niekoľko druhov kasínových bonusov.

Bonusy v casino online sú veľmi dôležitým prvkom nielen pre hazardných hráčov, ale aj pre kasína, pretože obidve strany z nich profitujú. Kasína poskytujú svojim klientom množstvo druhov bonusov a my si povieme, ktoré to sú. Kasínoví hráči vždy ocenia, keď získajú nejakú výhodu za vernosť alebo za registráciu, a zároveň sa kasína radi spropagujú prostredníctvom bonusov, čím prilákajú aj množstvo nových hráčov.

Poznáme niekoľko druhov kasínových bonusov. Môžu byť poskytované novým aj existujúcim hráčom vo forme registračného balíka, opätovného načítania, vernosti alebo propagačnej akcie. Bonusy umožnia svojim hráčom získať lepší pôžitok z hrania hier. Prípadne si hráči môžu hru odskúšať v demo verzii a odhaliť, v čom hra spočíva.

Medzi najpopulárnejšie bonusy patria:

  • Bonus bez vkladu
  • Bonus za registráciu
  • Hra zadarmo
  • Otáčanie zadarmo
  • Bonus za opatovné načítanie
  • Bonus za vrátenie peňazí
  • Highroller

Bonus bez vkladu

Bonus bez vkladu je veľmi dôležitým bonusom a veľa hráčov ho má v obľube. Jedná sa o bonusové prostriedky alebo o hotovosť, ktoré kasíno ponúka hráčom. Funguje to tak, že hráč si môže vyskúšať hrať hry zadarmo bez toho, aby musel vkladať nejaké prostriedky na svoj účet. Je škoda takýto bonus nevyužiť, pretože hráč si tak môže zahrať danú hru bez rizika.

Bonusy za registráciu do kasína

Bonusy za registráciu alebo uvítacie bonusy – tieto dva pojmy znamenajú to isté. Ako nový hráč po registrácii v online kasíne budete mať k dispozícii bonusy za registráciu. Uvítací bonus môže obsahovať bonus na zrealizovanie vkladu a následne online kasíno až do určitej výšky vyrovná váš vklad. Hráči si tiež môžu vybrať z balíčkov uvítacích bonusov, ako napríklad 100 % pri prvom vklade, 75 % pri druhom vklade, 50 % pri treťom vklade, atď. Uvítacie bonusy môžu zahŕňať ďalšie typy bonusov, ako napríklad bonusy bez vkladu, hry zadarmo, roztočenie zadarmo.

Bonus zadarmo

Počas prvej fázy získa hráč stanovené množstvo bonusových prostriedkov a časový limit pre šancu na výhru vo vopred vybraných hrách. Vyhrávate vtedy, keď prekonáte pôvodné kredity pridelené na konci časového obdobia. S bonusom sú spojené požiadavky na prestávkonie, ktoré musia byť splnené predtým, ako bude možné uskutočniť limitovaný maximálny výber.

Bonus na roztočenie zadarmo

Existujú aj bonusy na roztočenie zadarmo, ktoré sú vopred pridelené na konkrétnu hru. Napríklad môžete dostať ponuku na 10 roztočení zadarmo na hru Starburst. Niektoré online kasína ponúkajú roztočenie zadarmo pri maximálnej stávke, ale väčšinou sú uzamknuté na minimálnej dostupnej stávke. Roztočenie zadarmo sa aktivuje načítaním určeného slotu. Výhry z týchto bonusov idú priamo na váš hotovostný účet.

Bonus za opätovné načítanie

Niektoré online kasína ponúkajú načítania pravidelne, zatiaľ čo iné ich rozdávajú príležitostne. Bonus za opätovné načítanie je ponúkaný aj ako súčasť odmien alebo vernostného programu hráča online kasína. Výška bonusu často závisí od vašej hernej úrovne.

Bonus za vrátenie peňazí

Bonus za vrátenie peňazí funguje tak, že online kasína budú v určitých dňoch ponúkať cashback na stávky. Napríklad 10 % všetkých stávok uskutočnených v stredu bude pripísaných späť na váš kasínový účet nasledujúci týždeň.

High Roller Bonus

Ponuky High Roller sa môžu vzťahovať na ktorýkoľvek z vyššie spomenutých bonusov, ale v oveľa väčšom rozsahu. Na väčšie vklady sa vzťahuje väčšie percento.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…