Evelyn pózuje ako modelka a ľudia jej tlieskajú: Žena vie byť šťastná, aj keď je single a nemá dokonalú veľkosť
Monika Hanigovská
Monika Hanigovská

Evelyn pózuje ako modelka a ľudia jej tlieskajú: Žena vie byť šťastná, aj keď je single a nemá dokonalú veľkosť

Evelyn aj naďalej búra mýty. Nielen ženy s dokonalými postavami sa môžu fotiť ako modelky.

Len nedávno ohúrila postavou v plavkách a teraz sa predstavila na najčerstvejšej fotke, na ktorej vidieť výsledok toho, čo ju baví. — Foto: Instagram/evelynjefresh

BRATISLAVA 18. augusta – Komičku Evu „Evelyn“ Kramerovú mnohí poznajú ako najmä vysmiate žieňa, ktoré nemá problém poukázať svojimi vtipnými videami alebo hláškami na aktuálne spoločenské témy. A už vôbec jej nerobí problém otvorene hovoriť o vzťahoch, kráse, ženských problémoch či napríklad vzhľade.

Naposledy „svoje ja“ ukázala v najnovšom príspevku, kedy si zapózovala ako modelka. Pozrieť si ho môžete na konci článku.

Šťastie má mnoho podôb

Evelyn je príkladom toho, že šťastie nezávisí od proporcií a od vzťahov, ale každý človek musí začať od seba. „Je rok 2020 a stále sa to, či má žena „šťastný život” meria tým, či má muža, alebo či je chudá. Fun Fact Alert! Teraz sa posaďte. Žena dokáže byť štastná, aj keď je single, a aj keď nie je veľkosť 34 (tu nechávame niektorým priestor na predýchanie) Tak ako modelka s manželom môže byť živá troska... taký je život. Šťastie má totiž strašne veľa podôb!“ prezrádza na sociálnej sieti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh),

Fotka od profíkov

Len nedávno ohúrila postavou v plavkách a teraz sa predstavila na najčerstvejšej fotke, na ktorej vidieť výsledok toho, čo ju baví. Evelyn sa už dlhší venuje športovým aktivitám. Tie sa podpísali aj na jej výzore. Na najnovšej fotke v tričku a ružových šortkách ukázala, že aj ona môže pózovať ako skutočná modelka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh),

Jej nová fotka vznikla pod skúsenými rukami tých najpovolanejších, ktorí fotia a stajlujú modelky, známe ženy a osobnosti. Tričko od slovenského návrhára Borisa Hanečku, fotka od talentovaného Jakuba Gulyása, ktorého práca je pravidelne publikovaná v slovenských a českých časopisoch a make up od Milana Švingála sú dôkazom toho, že pózovať nemusia len ženy s dokonalými mierami.

Fotka si hneď vyslúžila množstvo komentárov. Niektorí sa nad snímkou pozastavujú s tým, že takýto záber si môžu dovoliť len štíhle modelky, no mnohí sa postavili za ženu, ktorá napriek tomu, že výrazne schudla a nemá miery modelky, sa rozhodla ukázať, že aj ženy s pár kilami navyše nemajú byť akosi „škatulkované“ a prehliadané.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh),

Mnohé ženy sa postavili stranu Evelyn

„Úprimne žasnem nad komentármi „dokonalých“ spoluobčanov...Zasa raz sa prejavuje mentalita tohto národa..Ja by som povedala, že kto nemá čo pekné napísať, nech je radšej ticho. Virtuálny svet je rajom pre hrdinov, ktorí majú sami od dokonalosti ďaleko a v reále by nemali odvahu ani ceknúť. Nečudujme sa potom, v akom stave je táto krajina, tento svet, táto zemeguľa. Keď na každom a všetkom hľadáme len to, za čo by sme ho/to skritizovali. Škoda slov. Evička, ste top, aj keď nemáte 50 kg aj s topánkami,“ vyjadrila svoj názor pod fotkou istá Gabriela.

Komentára sa nezdržala ani žena od našich susedov. „Nechápem, že ju toľko ľudí hodnotí tak negatívne. To len kvôli tejto fotke? No a čo, že sa chce ukázať, je to dobré dievča, ktoré je zábavné a má o podstatne väčšie sebavedomie než väčšina ľudí, na tom nie je nič zlé,“ okomentovala istá Češka, pričom dodáva, že zavďačiť sa každému jednoducho nedá.

Evelyn, mne sa páčiš. Skvelá fotka, žena s veľkým Ž!!! Konečne niekto, kto sa na nič nehrá a je sám sebou,“ chváli ďalšia z radov žien.

„Perfektné foto, úžasná modelka, no problem,“ stojí v ďalšom komentári.

My si takisto myslíme, že to Evelyn v úlohe modelky mimoriadne pristane. Ako sama napísala, žena dokáže byť šťastná a krásna aj keď je single a nemá veľkosť 34.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh),

 

Už ste čítali?

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…