Mamička to už nevydržala: Nie sme na tomto svete na to, aby sme zdobili okolie bazénov!
Ľubomíra Somodiová
Ľubomíra Somodiová

Mamička to už nevydržala: Nie sme na tomto svete na to, aby sme zdobili okolie bazénov!

Čo keby ste si namiesto mindrákov z vlastného tela a hľadania ideálneho uhla počas pózovania v plavkách jednoducho užívali leto?

Pre mnohé ženy je leto strašiak - hanbia sa za svoje telo. — Foto: Instagram/Thebirdspapaya

OTTAWA 12. augusta - Pre mnohé ženy je leto strašiakom. Vyzliecť sa na pláži či kúpalisku je pre ne nepríjemnou záležitosťou, ba niekedy až utrpením, preto radšej v horúcich dňoch vynechávajú relax a šantenie pri vode. Dôvod?

Nie sú spokojné so svojím zjavom a porovnávajú sa s inými „dokonalými ženami“. Našťastie, v prípade Kanaďanky Sarah Nicole Landry, ktorá je známa influencerka v oblasti pozitívneho prijatia vlastného tela, je to úplne inak.

Symbol a inšpirácia

Sarah Nicole sa stala symbolom a inšpiráciou pre ženy, ktoré sa snažia stotožniť so svojím telom. Matka troch detí sa nehanbí zdieľať fotky svojho tela, ktoré sa nezhoduje s ideálmi, ktoré sú nám neustále podsúvané.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve watched this photo of my stomach go viral a few times. Each time I’m reminded of the simplicity of a moment and its power when you share it. ⁣⁣ ⁣⁣ Many of us have skin like this. From whatever growth or change happened in our bodies. ⁣⁣ ⁣⁣ Skin that wrinkles and folds, yet is soft and delicate. Skin that did a good job. Skin that did exactly what it was supposed to do. ⁣⁣ ⁣⁣ My daughter took this picture. I told her I wanted to share this part of me but I didn’t know how to capture it since it was something that didn’t show itself unless it was moved. ⁣⁣ ⁣⁣ I tried making my hand into a heart and it looked all wrong until she said “flip your hands, like this” and positioned my hands in the perfect heart. She snapped the photos and we smiled when we got the perfect one. ⁣⁣ The simplicity of our moment. ⁣⁣ ⁣⁣ Sharing this was not an act of bravery. It was a moment of me wanting to show up and share something that I’d come to learn was normal. It was from the desire to find connection and peace in my own body by freeing myself of the holds of a lie that said this skin, MY SKIN, was the reason why I could never have a “good body”. ⁣⁣ ⁣⁣ But my body is a good body. ⁣⁣ She’s done a great job. ⁣⁣ She’s carried me. ⁣⁣ Held me. ⁣⁣ Felt my tears. ⁣⁣ Felt every hug I’ve ever been given. ⁣⁣ Felt every kiss too. ⁣⁣ She’s brought 3 of my best friends into this world. ⁣⁣ And travelled with me to new parts of the world. ⁣⁣ She’s endured my hate for her and yet she always loved me through it. ⁣⁣ She’s changed and adapted and wiggled and jiggled through life with me. ⁣⁣ She is not all of me. But she is part of me. Yet all of her is good and worthy and now loved. ⁣⁣ ⁣⁣ But I love this photo. The simplicity of its moment. The power it had when it was shared. ⁣ ⁣ A simple statement of love and appreciation for a job well done.

Príspevok, ktorý zdieľa Sarah Nicole Landry (@thebirdspapaya),

Prostredníctvom svojich fotiek ukazuje reálny obraz žien - matiek. Sarah podporuje ženy v tom, aby sa nad svojimi kilami navyše či striami netrápili. Radšej by si mali užívať každý moment a vytvárať si pekné spomienky.

Ukážte svoju naozajstnú dobrú stranu

V jednom zo svojich najnovších príspevkov na Instagrame poukazuje na to, že leto nemusí byť pre ženy obdobie, ktoré by z kalendára najradšej vyškrtli. Ukázala aj na to, že mnohé ženy hľadajú pri pózovaní „dobrú stranu“, z ktorej by na fotke vyzerali lepšie.

„Žime naše životy s vedomím, že tu nie sme na to, aby sme zdobili okolie bazénov a pláží. Nie sme tu preto, aby sme stáli ako sochy na jednom mieste zo strachu, že ukážeme svoju ‚zlú stranu‘. Sme tu na to, aby sme žili. Sme tu na to, aby sme existovali. Boli. Užívali si. Keď to budeme takto robiť, bude to práve naša ‚dobrá‘ strana,“ napísala. 

Hrejivé spomienky

Následne sa opýtala žien, ktorú spomienku si vybavia radšej - tú, keď pózovali pri bazéne, alebo tú, keď sa hrali so svojim dieťaťom? Podľa jej slov by sme sa mali zamerať práve na spomienky, ktoré ukazujú „dobrú stranu“. Na čas, ktorý sme strávili plnohodnotne a naplno sme si ho užili, na spomienky, pri ktorých nás zahreje pri srdci.

Hnutie pozitívneho prijatia tela je už nejaký čas trendom. Stále viac a viac žien zdieľa odvážne fotky tiel bez toho, aby boli upravené. Pri sústavnom vyskakovaní dokonalých tiel z televíznych obrazoviek a reklám nie je na škodu vidieť aj inú realitu - tú, ktorá je bližšie k skutočnému životu. Vďaka tomu sa možno časom čoraz viac žien bude cítiť vo svojej koži naozaj vo svojej koži.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Does your kid have what it takes to be a CHIEF PLAY OFFICER for @toysruscanada??⁣⁣ ⁣⁣ Since 1984, Toys“R”Us and Babies”R”Us Canada have been the authority on all things toys and baby, offering the broadest selection of hot, must-have and favourite toy and baby products through the two iconic brands. ⁣⁣ ⁣ Now, Toys“R”Us Canada wants to share their product offerings with children and parents across the country through one of the brands most coveted positions - Chief Play Officer (CPO). ⁣⁣ ⁣ What does a CPO do? ⁣ Test out new toys, travel across the country for media appearances...all in a day’s work for the Toys“R”Us Canada CPO.⁣⁣ ⁣⁣ NOW THE SEARCH IS ON!⁣⁣ ⁣⁣ The search for the newest CPO comes as Toys“R”Us Canada’s current CPO prepares to retire in December. Kids from across Canada are encouraged to apply with the help and consent of a parent or guardian, by visiting toysrus.ca/cposearch and submitting a public link to a short video showcasing why they should be Toys“R”Us Canada’s next CPO. ⁣⁣ ⁣⁣ In the video, kids are asked to talk about why they are passionate about toys and highlight their favourite toy, gadget or game. ⁣⁣ ⁣⁣ Applicants should be between the ages of 10 to 12 years old, comfortable on camera, confident, well spoken, energetic and most importantly, have fun playing with toys. All eligible videos will be evaluated based on originality, creativity and enthusiasm. To be considered, subject to the CPO search rules and regulations, entries must be submitted before 11:59pm EST on September 7th at toysrus.ca/cposearch.⁣⁣ ⁣⁣ We can’t wait to see who the next CPO is! Good luck!!! ⁣⁣ ⁣⁣ #ad

Príspevok, ktorý zdieľa Sarah Nicole Landry (@thebirdspapaya),

Už ste čítali?

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…