Modelka štrnásťkrát potratila, no nikdy neprestala dúfať: Potom sa stal malý zázrak
Dominika Pacigová
Dominika Pacigová

Modelka štrnásťkrát potratila, no nikdy neprestala dúfať: Potom sa stal malý zázrak

Aj napriek tomu, že to nemala jednoduché, nikdy sa nevzdala. Pred pár dňami oznámila radostnú správu a je príkladom toho, že zázraky sa skutočne dejú.

Modelka oznámila radostnú novinku. — Foto: instagram.com - rosanna_davison

DUBLIN 2. augusta - Rosanna Davison je úspešná írska herečka, speváčka a modelka. Pred sedemnástimi rokmi sa stala víťazkou medzinárodnej súťaže krásy Miss World 2003. S odstupom času sa však chcela usadiť a založiť si rodinu. Spolu s partnerom sa neraz snažili o bábätko, no v prvých týždňoch tehotenstva, žiaľ, vždy potratila. Z času na čas čelila nepríjemným otázkam ľudí, ktoré ju neraz ranili. Keďže si strážila svoje súkromie, o štrnástich potratoch spočiatku nechcela rozprávať, no neskôr si uvedomila, že jej životný príbeh by mohol pomôcť ženám, ktoré si prechádzajú podobne ťažkým obdobím. V roku 2019 sa s manželom rozhodli pre náhradné materstvo. Ich dieťatko sa narodilo Kyjeve, po dvoch týždňoch sa rodinka mohla vrátiť do Írska, no pred pár dňami ohlásila ďalšiu šťastnú novinku, uvádza portál Independent.

Čelila nepríjemným otázkam

Rosanna si pred pár rokmi povedala, že by sa chcela usadiť. Keď bola prvýkrát tehotná, prežívala obrovskú radosť. Spolu s manželom informovali najbližších, že čakajú bábätko, no mladá modelka, žiaľ, po šiestich týždňoch potratila. O dieťatko sa však snažili aj naďalej, no smutnej správe čelila štrnásťkrát. Prežívala ťažké chvíle a častokrát sa stretávala aj s nepríjemnými otázkami. Susedia či priatelia sa jej neraz pýtali, kedy sa konečne usadí a založí si rodinu.

Spočiatku o svojich problémoch nechcela rozprávať, no jedného dňa si povedala, že svojím príbehom by mohla pomôcť aj iným ženám, ktoré sa dostali do podobných situácií. Začala otvorene rozprávať o tom, čím si prešla a získala si srdcia mnohých ľudí z celého sveta.

Rosanna žiarila šťastím

Netají sa ani tým, že sa neraz snažila presvedčiť partnera, aby ju opustil. Ten sa však nevzdal a rozhodli sa pre náhradné materstvo. Náhradná mamina priviedla na svet dievčatko 21. novembra 2019 v Kyjeve. Po dvoch týždňoch mohla Rosanna s manželom a dcérkou Sophiou odísť do Írska. Doslova žiarila šťastím a zverejňovala rozkošné fotky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Five months of loving you and a lifetime to go ✨ #5monthsold

Príspevok, ktorý zdieľa Rosanna Davison MSc (@rosanna_davison),

Oznámila radostnú novinku

Pred pár dňami potešila svojich fanúšikov. Stal sa akoby malý zázrak, ktorý si nedokáže vysvetliť ani jej lekár. Rosanna čaká dvojičky. Chlapci by sa mali narodiť v novembri. Rodičia sú nesmierne šťastní, že Sophia bude mať súrodencov. „Zázraky sa skutočne môžu diať neočakávanými a magickými spôsobmi. Ako vždy, aj teraz posielame veľa lásky tým, ktorí sa snažia o bábätko. Nikdy sa nevzdávajte,“ napísala na Instagrame.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We have some news! @Wesquirke and I are beyond overjoyed to announce that we’re expecting identical twin boys this November ?? We’re absolutely thrilled to complete our family and for our daughter Sophia to have two siblings so close in age to her. As I’ve spoken openly about this year, we struggled with fourteen pregnancy losses over the past few years and a challenging fertility journey before finally welcoming Sophia last November by gestational surrogate. I was told that I would probably never be able to carry my own baby due to a suspected immune system dysfunction, which numerous different medical treatments failed to rectify. So for this to just happen naturally, and to have twins too by complete chance, is an absolute dream come true for us ❤️ My doctor can’t offer a medical explanation for why I have been able to sustain this pregnancy and it will probably always remain one of life’s mysteries. However, we found out I was pregnant after the first month of lockdown when I was far more physically relaxed than I’ve been in years and enjoying the slow pace of family life at home, despite the anxiety and sadness in the outside world. So perhaps that time out from the stress of busy everyday life made all the difference. We still can’t quite believe it ourselves and it’s taken a long time to properly process it and feel ready to share the news. As if 2020 hasn’t already been packed with enough surprises! ? Fertility miracles may take some time, but they really can happen in the most unexpected and magical ways ? As always, sending so much love to those of you still on your baby journey. Never give up hope ? #twinpregnancy #novemberbabies #month5 #halfwaythere #fertilityawareness

Príspevok, ktorý zdieľa Rosanna Davison MSc (@rosanna_davison),

Už ste čítali?

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…

Mamou v dobe covidu: Nevedeli sme, čo nás čaká. Slovenky priznali,…

Strach o seba, aj dieťatko. Mamy musia s príchodom nového člena rodiny…

Chlapcov hnevá pri šachu aj futbale. Talentovaná rómska šachistka…

Šachistka Agátka Berková dokonca remizovala s ruským šachovým…

Uznávaná virologička: Prekonali ste covid-19? Toto by ste mali…

Vyšiel vám pozitívny test na covid-19? Prekonali ste ochorenie s miernymi…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…