Škriniarov Inter zdolal SPAL Ferrara 4:0 a je na druhom mieste

Roberto Gagliardini z Interu a jeho radosť z gólu do siete tímu SPAL Ferrara
Roberto Gagliardini z Interu a jeho radosť z gólu do siete tímu SPAL Ferrara — Foto: TASR/AP

Futbalisti Interu Miláno zvíťazili vo štvrtkovom zápase 33. kola talianskej Serie A na ihrisku SPAL Ferrara vysoko 4:0 ​

Rím 16. júla (TASR) - Futbalisti Interu Miláno zvíťazili vo štvrtkovom zápase 33. kola talianskej Serie A na ihrisku SPAL Ferrara vysoko 4:0 a poskočili na druhé miesto tabuľky. Na vedúci Juventus Turín strácajú šesť bodov.

Inter poslal do vedenia v 37. minúte Antonio Candreva, v druhom polčase pridali presné zásahy Cristiano Biraghi, Alexis Sanchez a Roberto Gagliardini. Slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar odohral za Inter celý zápas.

Hráči FC Turín zvíťazili doma nad FC Janov 3:0. O góly sa postarali Gleison Bremer, Saša Lukič a Andrea Belotti.