Celeste Buckingham posiela všetkým silný odkaz: Nesúďte druhých podľa toho, ako vyzerajú. Nemáte šajnu, čo prežili
Dominika Pacigová
Dominika Pacigová

Celeste Buckingham posiela všetkým silný odkaz: Nesúďte druhých podľa toho, ako vyzerajú. Nemáte šajnu, čo prežili

Slová, ktoré mladá speváčka napísala, otvárajú viacerým ľuďom oči. 

Na snímkach je Celeste Buckingham, ktorá otvorene hovorí o hodnote žien a ženskej kráse. — Foto: instagram.com - celbuckingham

BRATISLAVA 15. júla - Obľúbená slovenská speváčka inšpiruje ľudí nielen spevom, ale aj postojmi či názormi, ktoré sa nebojí prezentovať. Prednedávnom sa priznala, že opäť padla do svojich predošlých zlozvykov, chvíľu hladovala a verila, že schudne. S odstupom času si však uvedomila, že je to hlúposť, pretože sama tvrdí, že hodnota človeka nie je postavená na tom, ako vyzerá, koľko meria či váži. 

Ľudia by najprv mali pracovať na svojej povahe

Celeste Buckingham sa pomerne často vyjadruje k jednej z najdiskutovanejších tém. „Dostala som sa do situácie, kedy som mala potrebu začať sa vyjadrovať k ženskej kráse. Ani nie kvôli sebe, ale kvôli tomu, aby sme sa začali rozprávať o tom, ako naša spoločnosť definuje ženskú krásu. Nebolo to plánované, ale teším sa, že môžem byť súčasťou tejto debaty,“ povedala v rozhovore pre Dobré noviny.

Netreba však zabúdať na pár dôležitých vecí. „Keď si žena postaví svoje sebavedomie len na základe svojho výzoru, tak sa bude do konca života pozerať len na to, ako vyzerá. Najdôležitejšie je, aby sa sama cítila pekná, aby vedela oceniť aj svoje hodnoty, ale aj slabé stránky. Najprv treba popracovať na povahe, a potom riešiť výzor,“ doplnila. 

Nemali by sme súdiť druhých na základe toho, ako vyzerajú 

Prednedávnom sa opäť vyjadrila k svojmu vzhľadu. „Väčšina z vás vie, aký mám názor na hodnotu žien. Ale musím priznať, že posledné mesiace som opäť padla do svojich predošlých zlozvykov. Úprimne, chvíľu som hladovala a dúfala som, že schudnem. Potom som si uvedomila, že je to blbosť, tak som začala cvičiť, no tým spôsobom, že som niekoľkokrát mala pocit, že odpadnem od únavy. Keď som to už nedávala, tak som sa vyhýbala zrkadlám a vonkajšku, aby som sa nemusela obliekať alebo riešiť, čo na seba, aby som nemala potom polhodinové 'depky' kvôli tomu, že rifle spred troch rokov mi už nesedia,“ napísala k príspevku na Instagrame. 

Obľúbená speváčka však vie, že je to hlúposť, pretože jej blízkym je v dobrom jedno, koľko váži a ako vyzerá. „Ale napriek tomu, že viem, že mám zdravotné problémy, ktoré obmedzujú môj metabolizmus, a po prežití vážnej choroby spred troch rokov, som stále na seba neskutočne, priam nespravodlivo prísna,“ prezradila. 

Fanúšikom však posiela silný odkaz, ktorý otvára viacerým ľuďom oči. „Vaša hodnota ako človeka nie je postavená na tom, ako vyzeráte a koľko meriate, či koľko kíl máte v konkrétnom životnom období. Majte sami seba radi. Nesúďte druhých podľa toho, ako vyzerajú, lebo vám môžem povedať z osobných skúseností, že nemáte šajnu, čo prežili, aby tu vôbec pred vami dnes stáli. A aby som prekonala v sebe túto blbosť, zavesujem fotku v domácom, nenalíčená, po celom dni upratovania, s mojou milovanou mačičkou, ktorá má toto celé na háku,“ dodala Celeste Buckingham.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Body Dysmorphia ??‍♀️ Dlho bojujem s tým, ako vyzerám. Väčšina z vás vie, aký mám názor na hodnotu žien. Ale musím priznať, že posledné mesiace som opať padla do svojích predošlých zlozvykov. Úprimne, chvíľu som hladovala a dufála som, že schudnem. Potom som si uvedomila že to je blbosť, tak som začala cvičiť, no tým spôsobom, že som niekoľkokrát mala pocit že odpadnem od únavy. Keď som to už nedávala, tak som sa vyhýbala zrkadlám a vonkajšku aby som sa nemusela obliekať / riešiť čo na seba, aby som nemala potom pol hodinové depky kvoli tomu že rifle spred 3 rokov už nesedia. Viem, že to je blbosť. Viem že mne a mojím blízkým je jedno koľko vážím a ako vyzerám. Ale napriek tomu že viem, že mám zdravotné problémy, ktoré obmedzujú môj metabolizmus a po prežití vážnej choroby spred 3 rokov, som stále na seba neskutočne, priam nespravodlivo prísna. Tým chcem len odkázať toto: Vaša hodnota ako človeka nie je postavená na tom, ako vyzeráte a koľko meriate, či koľko kíl máte v konkretnom životnom období. Majťe sami seba radi. Nesúdťe druhých podľa toho ako vyzeraju, lebo vám môžem povedať z osobných skúseností, že nemáťe šajnu čo prežili aby tu vobec pred vami dnes stáli. A aby som prekonala v sebe túto blbosť, zavesujem fotku v domácom, nenaličená, po celom dni upratovania, s mojou milovanou mačičkou, ktorá má toto celé na háku ?? #loveyourself #idemdacozjest #whiskeytomanahaku

Príspevok, ktorý zdieľa Celeste Rizvana Buckingham ? (@celbuckingham),

Milé a povzbudivé komentáre

Pod jej príspevkom sa objavili desiatky milých a povzbudivých slov. Celeste reagovala na pozitívne reakcie ďalším príspevkom. „Som veľmi potešená, že veľa z vás chápe, o čo ide, a zároveň, že tak pozitívne rozmýšľate nad touto vecou. Majte sa radi, myslíte na druhých, ale hlavne, buďte šťastní,“ doplnila na sociálnej sieti.

Už ste čítali?

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…