Kamarátka Olivia Newton-John, ktorá sama bojuje s rakovinou, poslala Johnovi Travoltovi krásne slová plné lásky
Dominika Pacigová
Dominika Pacigová

Kamarátka Olivia Newton-John, ktorá sama bojuje s rakovinou, poslala Johnovi Travoltovi krásne slová plné lásky

John Travolta oznámil šokujúcu správu. Jeho manželka Kelly Preston prehrala dvojročný boj s rakovinou.

Archívne snímky, na fotografiách je John Travolta s Kelly Preston a Olivia Newton-John. — Foto: instagram.com - therealkellypreston / TASR/AP

HOLLYWOOD 14. júla - Britsko-austrálska speváčka a herečka Olivia Newton-John je neskutočne inšpiratívnou ženou. V roku 1992 jej diagnostikovali rakovinu prsníka a podstúpila potrebnú liečbu. V roku 2013 sa jej choroba opäť vrátila, no zlom nastal v roku 2017, keď jej lekári diagnostikovali štvrté štádium rakoviny, a zároveň jej oznámili správu, že metastázy sa jej rozšírili do kostí. 

Smutná a šokujúca správa, že Kelly Preston, manželka Johna Travoltu, prehrala tichý boj s rakovinou prsníka, bolestivo zasiahla aj Oliviu Newton-John, uvádza portál People

Krásna a milujúca duša prehrala tichý boj s rakovinou prsníka 

John Travolta šokoval svojich fanúšikov smutnou správou na sociálnej sieti. 12. júla 2020 prišla zdrvujúca správa z Hollywoodu. „S ťažkým srdcom vás musím informovať, že moja krásna manželka Kelly prehrala dvojročný boj s rakovinou prsníka. Odvážne bojovala s láskou a podporou mnohých ľudí,“ napísal známy herec na Instagrame. 

Poďakoval sa všetkým lekárom, zdravotným sestrám, zdravotníckym centrám, priateľom a ďalším milovaným osobám, ktoré stáli po boku Kelly. „Jej láska a život zostanú navždy v pamäti. Čas budem tráviť s deťmi, ktoré stratili ich mamu, odpusťte mi, ak nebudete o nás chvíľu počuť. Ale verte mi, že nasledujúce týždne a mesiace budem cítiť príval vašej lásky,“ dodal John Travolta. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many. My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while. But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

Príspevok, ktorý zdieľa John Travolta (@johntravolta),

Žiarivá a nežná duša 

S rakovinou prsníka bojuje aj Olivia Newton-John, ktorú každý pozná najmä vďaka úlohe zaľúbenej stredoškoláčky Sandy z legendárneho muzikálu Pomáda. Bolestivo ju zasiahla smrť Kelly Preston. „Kelly bola žiarivá, srdečná a nežná duša – milujúca, oddaná manželka, matka a kamarátka. Puká mi srdce pre Johna, Ellu a Bena. Žiadne slová nedokážu vyjadriť môj žiaľ pre jej rodinu,“ povedala s ľútosťou Olivia Newton-John pre portál People. 

Každý deň by sme mali brať ako dar

Známu austrálsku herečku a speváčku ochorenie naučilo, že by sme si mali ceniť každý deň v živote, lebo nikdy nevieme, ktorý bude ten posledný. „Vieme, že každý raz zomrieme, len nevieme presný dátum, kedy to príde. Keď vám diagnostikujú nejakú zákernú chorobu, zrazu pocítite, že máte obmedzený čas. Pravdou ale je, že už zajtra vás môže zraziť kamión. Každý deň preto berme ako dar,“ podelila sa o svoje pocity v relácii 60 Minutes Australia.

Aj napriek tomu, že jej diagnostikovali 4. stupeň rakoviny, keď jej choroba prenikla až do kostí, nestráca nádej. „Opäť som silnejšia a som pripravená čeliť tejto chorobe. Nečítam štatistiky a neverím im. Ak si niekto pripustí, že má už len šesť mesiacov, tak ich pravdepodobne aj bude mať. Takže pre mňa z psychologického hľadiska je lepšie, ak nebudem vedieť, čo mám podľa lekárov očakávať,“ dodala Olivia Newton-John v auguste 2019. 

Na archívnej snímke z 23. februára 2017 britsko-austrálska herečka a speváčka Olivia Newton John vystupuje počas medzinárodného speváckeho festivalu v čilskom meste Viňa del mar.
Na archívnej snímke z 23. februára 2017 britsko-austrálska herečka a speváčka Olivia Newton John vystupuje počas medzinárodného speváckeho festivalu v čilskom meste Viňa del mar. Foto: TASR/AP
Na archívnej snímke z 2. novembra 2016 speváčka a herečka Olivia Newtonová - Johnová prichádza na 50. ročník udeľovania cien CMA Awards Asociácie country hudby (CMA) v Nashville.
Na archívnej snímke z 2. novembra 2016 speváčka a herečka Olivia Newtonová - Johnová prichádza na 50. ročník udeľovania cien CMA Awards Asociácie country hudby (CMA) v Nashville. Foto: TASR/AP

Už ste čítali?

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario…

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Denisa je jediná horská vodkyňa u nás: Niektorí ráno pred túrou…

Denisa neraz na dlhú túru vstávala aj o druhej hodine ráno.

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…