Stavajte rýchlo, efektívne a jednoducho
Inzercia
Inzercia

Stavajte rýchlo, efektívne a jednoducho

Medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie prefabrikáty patria filigránové steny Leier.

Ak sa chystáte stavať väčšie objekty, akými sú moderné vily či nové bytovky, tak je pre vás ideálnym a tiež veľmi výhodným riešením využitie prefabrikovaných železobetónových prvkov. Prefabrikáty Leier ponúkajú nielen efektívnu, ale aj vysoko kvalitnú výstavbu. Vďaka hotovým dielcom, ktoré sa jednoducho osadia na určené miesto, výrazne zjednodušujú celý proces stavby, šetria finančný rozpočet a zaručia bezproblémovú výstavbu bez časového sklzu.

Foto: Leier

Ďalšou z ich výhod je, že sa nevyrábajú v pevnom modulovom prevedení, ale na mieru podľa podkladov získaných od statika, vďaka čomu sa dokážu dokonale prispôsobiť potrebám každej stavby. Ich hrúbku je možné zvoliť v rozmedzí od 18 do 40 cm a veľkosť prispôsobiť nosnosti stavebného žeriavu, vďaka čomu sú prefabrikované stenové prvky vhodné na realizáciu akýchkoľvek inžinierskych konštrukcií. Na základe dostupnej projektovej dokumentácie je už počas výrobného procesu možné vyhotoviť steny s rôznymi výrezmi či prestupmi na umiestnenie rozvodov i elektroinštalácie, a to podľa akýchkoľvek požiadaviek projektanta. Hotové prefabrikované dielce garantujú presnú rovinnosť a hladký bezpórovitý povrch z oboch strán, ktorý je okamžite pripravený na stierkovanie či maľovanie, bez potreby omietania.

Foto: Leier

Medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie prefabrikáty patria filigránové steny Leier. Pozostávajú z dvoch železobetónových dosiek, ktoré slúžia ako skryté debnenie. Steny sú už pri samotnej výrobe spojené priestorovou výstužou, čím sa znižujú celkové náklady a zabezpečí sa maximálna hospodárnosť konštrukcie. Po ich osadení sa priestor medzi panelmi vyplní betónovou zmesou požadovanej triedy, čím vznikne špeciálna sendvičová konštrukcia. Po vytvrdnutí betónovej zmesi jadra vzniká plnohodnotná nosná konštrukcia.

Prefabrikované železobetónové prvky Leier dokážu garantovať rýchlu a efektívnu výstavbu. Okrem stenových prvkov, nájdete v ponuke aj flexibilné stropné konštrukcie, schodiskové ramená či prefabrikovanú výťahovú šachtu. Ak si však nie ste istý, či je táto metóda vhodná práve pre váš projekt, Leier ponúka aj ďalšie stavebné systémy, medzi ktorými si určite vyberiete ten správny pre vašu stavbu. Viac informácií nájdete na www.leier.sk.

 

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…