Viktor Vincze po rokoch zverejnil fotky z neverejnej svadby. A pridal vyznanie, ktoré roztápa srdcia
Dominika Pacigová
Dominika Pacigová

Viktor Vincze po rokoch zverejnil fotky z neverejnej svadby. A pridal vyznanie, ktoré roztápa srdcia

Pred tromi rokmi si povedali svoje áno. Slová Viktora Vinczeho by si mal prečítať každý. 

Archívne snímky, manželia Vinczeovci. — Foto: Instagram/viktorvincze

BRATISLAVA 10. júna - Známy televízny moderátor Viktor Vincze sa snaží žiť tak, aby šetril životné prostredie. Popri práci sa venuje ekologickým témam, no na sociálnych sieťach hovorí otvorene aj o súkromných záležitostiach.

Pred tromi rokmi si s manželkou Adelou Vinczeovou povedali svoje áno na prvej a „neverejnej“ svadbe. Pri tejto príležitosti sa v deň ich výročia rozhodol publikovať fotky, ktoré dojali mnohých Slovákov.

Užívajú si spoločne strávené chvíle 

Viktor sa pred tromi rokmi stal manželom. 9. júna 2017 mali s Adelou svadbu vo Svätom Jure. „Ráno som musel ísť na otočku do Galanty, lebo mi chýbal rodný list. Paparazzi moje prenasledovanie vzdal na výjazde z Bratislavy a medzitým Adelku, skrčenú na zadnom sedadle, prepašoval sused z garáže našej bytovky (ďakujeme Maťovi Mercovi). Len v kruhu najbližšej rodiny nás zosobášil v evanjelickom kostole skvelý a charizmatický Michal Koreň,“ zaspomínal známy televízny moderátor na ich veľký deň na Instagrame.

Na tento veľký deň pravdepodobne nikdy nezabudnú. „Keď sme si štrngali druhým pohárom vína už ako zosobášený pár, prišla mi správa od bulvárneho fotografa zaparkovaného pred naším bratislavským bytom, či neviem, kedy presne Adelka odíde z domu, lebo ´máme informáciu, že okolo druhej´. Večer sme sa presunuli do tomášovského kaštieľa a na druhý deň rozbehli najlepší žúr našich životov,“ dodal.

Po troch rokoch tvoria šťastný pár a idú mnohým príkladom. „Aj po troch rokoch platí to isté. Som mužom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou, a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je. Sme zaň, aj za dnešný deň, veľmi vďační,“ uzavrel Vincze.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takto pred tromi rokmi som sa stal manželom. 9.6.2017 popoludní sme mali vo Svätom Jure našu prvú, “neverejnú” svadbu. Ráno som musel ísť naotočku do Galanty, lebo mi chýbal rodný list. Paparazzi moje prenasledovanie vzdal na výjazde z Bratislavy a medzitým Adelku skrčenú na zadnom sedadle prepašoval sused z garáže našej bytovky (ďakujeme Maťovi Mercovi). Len v kruhu najbližšej rodiny nás zosobášil v evanjelickom kostole skvelý a charizmatický Michal Koreň. Keď sme si štrngali druhým pohárom vína už ako zosobášený pár, mi prišla správa od bulvárneho fotografa zaparkovaného pred naším bratislavským bytom, či neviem kedy presne Adelka odíde z domu, lebo “máme informáciu, že okolo druhej”. ?. Večer sme sa presunuli do tomášovského kaštieľa a na druhý deň rozbehli najlepší žúr našich životov...A aj po troch rokoch platí to isté: . Som mužom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života, je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je. Sme zaň, aj za dnešný deň, veľmi vďační. ❤️ #vinczeovci

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…