Sekera a Meszároš si skrížili hokejky, z duelu odišiel víťazne Sekera

Sekera strávil na ľade 22:17 minút a zaznamenal jeden mínusový bod. Meszároš odohral 18:06 minút, domáceho brankára ohrozil jednou strelou a na trestnej lavici si odsedel dve minúty.

Brankár Anton Chudobin a obránca Andrej Sekera z Caroliny v obranom zákroku proti Zackovi Rinaldovi z Philadelphie Flyers. Foto: TASR/AP

New York 7. októbra (TASR) - Dvaja slovenskí hokejisti sa predstavili v zámorskej NHL v noci na pondelok v troch zápasoch. Zo súboja obrancov Andrej Sekera - Andrej Meszároš vyšiel víťazne domáci hráč Caroliny, ktorá na svojom ľade zdolala Philadelphiu tesne 2:1. Sekera strávil na ľade 22:17 minút a zaznamenal jeden mínusový bod. Meszároš odohral 18:06 minút, domáceho brankára ohrozil jednou strelou a na trestnej lavici si odsedel dve minúty.