Cez deň pracoval na farme, v noci trénoval. Attila Végh hľadá troch Slovákov, ktorým pomôže v splnení sna
Pavol Hirka
Pavol Hirka

Cez deň pracoval na farme, v noci trénoval. Attila Végh hľadá troch Slovákov, ktorým pomôže v splnení sna

Cesta za snom býva poriadne tŕnistá a len málokedy je bez prekážok. V tomto môže pomôcť nová kampaň, ktorá odmení trojicu talentovaných a odvážnych ľudí a pomôže im k splneniu sna.

Attila Végh chce pomôcť ďalším v splnení ich sna. — Foto: Huawei

BRATISLAVA 13. februára – Život vie byť nevyspytateľný a plný nečakaných prekážok, ktoré môžu skomplikovať cestu za snom. Svet je však zároveň plný príbehov hodných nasledovania - príbehov, kde ľudia vďaka svojmu odhodlaniu a talentu dosiahli to, čo si zaumienili. V tomto môže pomôcť nová kampaň, ktorá odmení trojicu talentovaných a odvážnych ľudí a pomôže im k splneniu sna.

Najväčším problémom býva často aj nedostatok financií. Výbava pre mladého športovca, pomôcky pre umelca či kvalitný aparát pre fotografa, to všetko vôbec nie sú lacné záležitosti. O tom, aké náročné je dosiahnuť to, čo chceme, vie svoje aj spoločnosť Huawei, ktorá sa rozhodla, že troch Slovákov podporí odmenou v hodnote 1500 eur.

Odmena v hodnote 1500 eur a stretnutie s Attilom Véghom

Možno práve vy napíšete podobný príbeh ako Attila Végh, slovenský bojovník MMA, ktorý je hlavnou tvárou novej kampane a ambasádarom spoločnosti Huawei. Keď s MMA začínal, nemal peniaze ani na profesionálne tréningy, no išiel si za svojím cieľom a dnes je šampiónom Oktagonu.

Attila Végh
Attila Végh Foto: Huawei
Attila Végh
Attila Végh Foto: Huawei

Motivovať vás môžu aj ďalšie ceny. Nielen športovcom poslúžia elegantné a všestranné smart hodinky Watch GT 2, ktoré vám pomôžu udržiavať sa fit nielen fyzicky, ale aj psychicky. Víťazi dostanú aj lístky na dokumentárny film o živote Attilu Végha a ako bonus - akási čerešnička na torte - je stretnutie s týmto inšpirujúcim bojovníkom, ktoré môže prebehnúť aj vo forme tréningu.

Ako sa zapojiť?

O zaujímavú odmenu môže zabojovať každý - je jedno, o čo konkrétne ide, a nemusíte dokonca ani vlastniť produkt značky Huawei. Stačí, ak do 15. marca pošlete svoj životný príbeh na email huawei@pribehy.net. Kto vie, možno práve váš príbeh zaujme samotného Attilu Végha a country managera Huawei Slovensko Thomasa Liuho, ktorí vyberú troch šťastlivcov.

Inšpirovať svojím príbehom možno pomôže aj samotný Attila Végh. Nezlomný bojovník išiel za snom odmalička – už ako päťročný začal trénovať Kempo karate. Keď sa v roku 2008 začal venovať MMA, nemal peniaze na profesionálny tréning, preto cez deň pracoval na farmách v Rakúsku a v noci trénoval.

Úsilie prinieslo ovocie

Jeho úsilie však prinieslo ovocie. Už o štyri roky sa totiž stal šampiónom prestížnej organizácie Bellator a minulý rok v novembri zvíťazil v prestížnom súboji, ktorý sledovalo celé Česko a Slovensko. V Prahe si jednoznačne porazil s Karlosom Vémolom aj napriek tomu, že nebol považovaný za favorita.

„Spolu s Huawei chceme ukázať, že by sa človek nikdy nemal vzdať svojho vlastného príbehu. Ak spadnete - postavte sa a skúste ešte raz. Ak vás ostatní odradia - ukážte im, že sa mýlili. Nie je o tom, aké tvrdé rany rozdávate, ale aj o tom, aké dostávate a ako ich viete prijať,“ povedal na margo kampane Attila Végh.

Výhercovia súťaže

Súťaž bola ukončená a vyhodnotená. Ďakujeme všetkým za účasť. Zoznam výhercov nájdete nižšie:

Eva Vokounová

Aleš Majerčík

Soňa Macejáková

Už ste čítali?

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…

Marek 13 rokov tvorí pár s Rómkou: Keď to zistili kamaráti,…

Odhovárali ich. Vraj ju chce ten „gadžo“ len využiť, a potom ju odkopne.…