Cez deň pracoval na farme, v noci trénoval. Attila Végh hľadá troch Slovákov, ktorým pomôže v splnení sna
Pavol Hirka
Pavol Hirka

Cez deň pracoval na farme, v noci trénoval. Attila Végh hľadá troch Slovákov, ktorým pomôže v splnení sna

Cesta za snom býva poriadne tŕnistá a len málokedy je bez prekážok. V tomto môže pomôcť nová kampaň, ktorá odmení trojicu talentovaných a odvážnych ľudí a pomôže im k splneniu sna.

Attila Végh chce pomôcť ďalším v splnení ich sna. — Foto: Huawei

BRATISLAVA 13. februára – Život vie byť nevyspytateľný a plný nečakaných prekážok, ktoré môžu skomplikovať cestu za snom. Svet je však zároveň plný príbehov hodných nasledovania - príbehov, kde ľudia vďaka svojmu odhodlaniu a talentu dosiahli to, čo si zaumienili. V tomto môže pomôcť nová kampaň, ktorá odmení trojicu talentovaných a odvážnych ľudí a pomôže im k splneniu sna.

Najväčším problémom býva často aj nedostatok financií. Výbava pre mladého športovca, pomôcky pre umelca či kvalitný aparát pre fotografa, to všetko vôbec nie sú lacné záležitosti. O tom, aké náročné je dosiahnuť to, čo chceme, vie svoje aj spoločnosť Huawei, ktorá sa rozhodla, že troch Slovákov podporí odmenou v hodnote 1500 eur.

Odmena v hodnote 1500 eur a stretnutie s Attilom Véghom

Možno práve vy napíšete podobný príbeh ako Attila Végh, slovenský bojovník MMA, ktorý je hlavnou tvárou novej kampane a ambasádarom spoločnosti Huawei. Keď s MMA začínal, nemal peniaze ani na profesionálne tréningy, no išiel si za svojím cieľom a dnes je šampiónom Oktagonu.

Attila Végh
Attila Végh Foto: Huawei
Attila Végh
Attila Végh Foto: Huawei

Motivovať vás môžu aj ďalšie ceny. Nielen športovcom poslúžia elegantné a všestranné smart hodinky Watch GT 2, ktoré vám pomôžu udržiavať sa fit nielen fyzicky, ale aj psychicky. Víťazi dostanú aj lístky na dokumentárny film o živote Attilu Végha a ako bonus - akási čerešnička na torte - je stretnutie s týmto inšpirujúcim bojovníkom, ktoré môže prebehnúť aj vo forme tréningu.

Ako sa zapojiť?

O zaujímavú odmenu môže zabojovať každý - je jedno, o čo konkrétne ide, a nemusíte dokonca ani vlastniť produkt značky Huawei. Stačí, ak do 15. marca pošlete svoj životný príbeh na email huawei@pribehy.net. Kto vie, možno práve váš príbeh zaujme samotného Attilu Végha a country managera Huawei Slovensko Thomasa Liuho, ktorí vyberú troch šťastlivcov.

Inšpirovať svojím príbehom možno pomôže aj samotný Attila Végh. Nezlomný bojovník išiel za snom odmalička – už ako päťročný začal trénovať Kempo karate. Keď sa v roku 2008 začal venovať MMA, nemal peniaze na profesionálny tréning, preto cez deň pracoval na farmách v Rakúsku a v noci trénoval.

Úsilie prinieslo ovocie

Jeho úsilie však prinieslo ovocie. Už o štyri roky sa totiž stal šampiónom prestížnej organizácie Bellator a minulý rok v novembri zvíťazil v prestížnom súboji, ktorý sledovalo celé Česko a Slovensko. V Prahe si jednoznačne porazil s Karlosom Vémolom aj napriek tomu, že nebol považovaný za favorita.

„Spolu s Huawei chceme ukázať, že by sa človek nikdy nemal vzdať svojho vlastného príbehu. Ak spadnete - postavte sa a skúste ešte raz. Ak vás ostatní odradia - ukážte im, že sa mýlili. Nie je o tom, aké tvrdé rany rozdávate, ale aj o tom, aké dostávate a ako ich viete prijať,“ povedal na margo kampane Attila Végh.

Výhercovia súťaže

Súťaž bola ukončená a vyhodnotená. Ďakujeme všetkým za účasť. Zoznam výhercov nájdete nižšie:

Eva Vokounová

Aleš Majerčík

Soňa Macejáková

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…