Cez deň pracoval na farme, v noci trénoval. Attila Végh hľadá troch Slovákov, ktorým pomôže v splnení sna
Pavol Hirka
Pavol Hirka

Cez deň pracoval na farme, v noci trénoval. Attila Végh hľadá troch Slovákov, ktorým pomôže v splnení sna

Cesta za snom býva poriadne tŕnistá a len málokedy je bez prekážok. V tomto môže pomôcť nová kampaň, ktorá odmení trojicu talentovaných a odvážnych ľudí a pomôže im k splneniu sna.

Attila Végh chce pomôcť ďalším v splnení ich sna. — Foto: Huawei

BRATISLAVA 13. februára – Život vie byť nevyspytateľný a plný nečakaných prekážok, ktoré môžu skomplikovať cestu za snom. Svet je však zároveň plný príbehov hodných nasledovania - príbehov, kde ľudia vďaka svojmu odhodlaniu a talentu dosiahli to, čo si zaumienili. V tomto môže pomôcť nová kampaň, ktorá odmení trojicu talentovaných a odvážnych ľudí a pomôže im k splneniu sna.

Najväčším problémom býva často aj nedostatok financií. Výbava pre mladého športovca, pomôcky pre umelca či kvalitný aparát pre fotografa, to všetko vôbec nie sú lacné záležitosti. O tom, aké náročné je dosiahnuť to, čo chceme, vie svoje aj spoločnosť Huawei, ktorá sa rozhodla, že troch Slovákov podporí odmenou v hodnote 1500 eur.

Odmena v hodnote 1500 eur a stretnutie s Attilom Véghom

Možno práve vy napíšete podobný príbeh ako Attila Végh, slovenský bojovník MMA, ktorý je hlavnou tvárou novej kampane a ambasádarom spoločnosti Huawei. Keď s MMA začínal, nemal peniaze ani na profesionálne tréningy, no išiel si za svojím cieľom a dnes je šampiónom Oktagonu.

Attila Végh
Attila Végh Foto: Huawei
Attila Végh
Attila Végh Foto: Huawei

Motivovať vás môžu aj ďalšie ceny. Nielen športovcom poslúžia elegantné a všestranné smart hodinky Watch GT 2, ktoré vám pomôžu udržiavať sa fit nielen fyzicky, ale aj psychicky. Víťazi dostanú aj lístky na dokumentárny film o živote Attilu Végha a ako bonus - akási čerešnička na torte - je stretnutie s týmto inšpirujúcim bojovníkom, ktoré môže prebehnúť aj vo forme tréningu.

Ako sa zapojiť?

O zaujímavú odmenu môže zabojovať každý - je jedno, o čo konkrétne ide, a nemusíte dokonca ani vlastniť produkt značky Huawei. Stačí, ak do 15. marca pošlete svoj životný príbeh na email huawei@pribehy.net. Kto vie, možno práve váš príbeh zaujme samotného Attilu Végha a country managera Huawei Slovensko Thomasa Liuho, ktorí vyberú troch šťastlivcov.

Inšpirovať svojím príbehom možno pomôže aj samotný Attila Végh. Nezlomný bojovník išiel za snom odmalička – už ako päťročný začal trénovať Kempo karate. Keď sa v roku 2008 začal venovať MMA, nemal peniaze na profesionálny tréning, preto cez deň pracoval na farmách v Rakúsku a v noci trénoval.

Úsilie prinieslo ovocie

Jeho úsilie však prinieslo ovocie. Už o štyri roky sa totiž stal šampiónom prestížnej organizácie Bellator a minulý rok v novembri zvíťazil v prestížnom súboji, ktorý sledovalo celé Česko a Slovensko. V Prahe si jednoznačne porazil s Karlosom Vémolom aj napriek tomu, že nebol považovaný za favorita.

„Spolu s Huawei chceme ukázať, že by sa človek nikdy nemal vzdať svojho vlastného príbehu. Ak spadnete - postavte sa a skúste ešte raz. Ak vás ostatní odradia - ukážte im, že sa mýlili. Nie je o tom, aké tvrdé rany rozdávate, ale aj o tom, aké dostávate a ako ich viete prijať,“ povedal na margo kampane Attila Végh.

Už ste čítali?

Šéfka Profesie: Ľudia po 50-tke sa nedostanú ani na pohovor.…

Hosťom relácie KRIŽOVATKY s Mariánom Balázsom bola Ivana Molnárová,…

Strávili sme noc v iglu pre bezdomovcov: Jeho výrobcov sa pýtali,…

Hoci sú Vianoce za dverami a väčšina z nás sa teší,…

Zázraky sa dejú! Malému Natymu ste vyzbierali viac peňazí, ako…

Neopísateľná radosť. Ani samotní rodičia spočiatku neverili, že…

SÚRNE: Chlapček má 3 nádory na mieche. Potrebuje operáciu v…

Keď mal Nathanael sedem rokov, zistilo sa, že má v hlavičke nádor. Pomohli…

Pred očami Slovenska schudla 57 kíl: Jediné, čoho som sa za…

Relácia Extrémne premeny jej pomohla k tomu, aby zmenila svoj život. Lucia teraz…

Slovák spravil z chudobnej dievčiny Miss Ekvádoru. Michalove…

Cestovateľ, fotograf, dobrodruh a milovník španielčiny. Veľkou vášňou…

Viktor Vincze otvorene o ekológii a o tom, ako jeho priznanie…

Známy moderátor v rozhovore prezradil, prečo začal s príspevkami na Instagrame…

Rómsky lekár z Košíc: Na ZŠ mi imponovalo, keď odo mňa odpisovali…

Nikolas Rybár je mladý doktor s veľkou chuťou do života. Na pacientov nechce…