Psychologický test: Cesta, ktorú si vyberiete, odhalí vašu osobnosť
Ľubomíra Somodiová
Ľubomíra Somodiová

Psychologický test: Cesta, ktorú si vyberiete, odhalí vašu osobnosť

Každá z krajiniek vie poskytnúť niečo pre vašu dušu. Rovnako prezradí, čo sa vo vás skrýva.

BRATISLAVA 30. decembra -  Každý z nás má vlastnú cestu. Je to len o tom, ako sa rozhodneme. Každá z nasledujúcich štyroch rozličných krajín o vás prezradí čosi viac. Vyberte si jednu a pusťte sa do skúmania vašej osobnosti.

Letný les

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Foto: Unsplash/Studio Dekorasyon

Keď sa vám najviac pozdáva táto cesta, sú pre vás charakteristické slová ako pokoj, šťastie a senzitivita. Vaša voľba o vás prezrádza, že si užívate zabehnuté koľaje a pokoj. Slnko svieti a les je otvorený, presvetlený, vzdušný. Ukazuje to, ako veľmi oceňujete dobrú atmosféru a spoločnosť ostatných ľudí.

Na druhej strane, aj keď si ostatní vychutnávajú vašu prítomnosť, stáva sa vám, že nie vždy sa cítite tak milovaný, aký v skutočnosti ste. Na to, aby ste boli úspešní, musíte najskôr mať rád sám seba a byť spokojný s tým, aký ste a nemyslieť na to, aký by ste mali byť.

Jesenný les

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Foto: Ľ.S. Archív

Ak zbožňujete les plný farieb jesene, padajúce listy a svieži vzduch, hlboko vo vašom vnútri ste silný, nezávislý a vyrovnaný. Vo svete, v ktorom sa neustále veci menia, si veríte a dokážete nájsť vlastnú unikátnu cestu. Máte vlastné vízie a ste dobrý vodca.

Naopak, tie isté vlastnosti môžu spôsobiť nemalé ťažkostí v hľadaní človeka, ktorý s vami bude kráčať po tej iste ceste. Aj keď priťahujete veľké množstvo ľudí, ktorí obdivujú vášho priekopníckeho ducha, môže byť ťažšie dostať sa k vám bližšie, pretože typ vašej osobnosti môže druhých zastrašiť. Ale spokojnosť, ktorá plynie z vašich rozhodnutí, je niečo, čo druhí určite ocenia a priťahuje ich to k vám.

Zimná krajina

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Foto: Catherine Zaidova/ Unsplash

Ak vás zima a chlad neodrádza, ale naopak myšlienka na pokojnú zasneženú krajinu vás inšpiruje, znamená to, že  máte veľkú predstavivosť, ste kreatívny človek a samotár. Ľudia, ktorí si vybrali zimnú krajinu, dokážu vidieť všetok ten život, ktorý je ukrytý pod bielou pokrývkou, pripravený rozkvitnúť, keď príde jar.

Pred hlučným a expresívnym prostredím dávate radšej prednosť vášmu vlastnému svetu, ktorý ste si pomocou fantázie vybudovali. Aj keď ako umelec máte intenzívne vlastné vízie, musíte cítiť uznanie a pochvalu z vonkajšieho sveta. Dôležité je, aby ste sa vyhli prehnanému perfekcionizmu a akceptovali, že postupnosť pri práci je pre vás dôležitá.

Bambusový háj

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Foto: Unsplash/bady qb

Pre tých, ktorí by si zvolili cestu cez vežatý, škrípajúci a elegantný bambusový les, je typické, že sú to intuitívni ľudia, ktorí zbožňujú dobrodružstvo, navyše sú veľmi milí. Tak ako je bambus dynamická rastlina, ktorá sa kolíše a hýbe spolu s vetrom a má potenciál veľmi rýchlo vyrásť, takisto dokáže aj vaša osobnosť prijať tok života.
Cestujete, aby ste sa spoznali seba, rovnako ako celý svet.

Schopnosť vidieť, čo sa deje okolo vás, z vás robí hodnotného priateľa pre všetkých, ktorí potrebujú váš súcit a pochopenie. To však nemusí byť vždy súčasťou práce, kde sa len málokedy prejavujete naplno. Nezabúdajte hovoriť a deliť sa o svoj perspektívny pohľad. Máte totiž čo povedať.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…