Mamu 3 detí vyhlásili za najkrajšiu ženu sveta. Slávu využíva na skvelú vec a charakter ukázala aj po rozvode
Klaudia Fiolová
Klaudia Fiolová

Mamu 3 detí vyhlásili za najkrajšiu ženu sveta. Slávu využíva na skvelú vec a charakter ukázala aj po rozvode

Skvelá herečka, ktorá je v prvom rade hrdá matka a rodinu dáva na prvé miesto. Hoci má za sebou ťažký rozvod, s manželom stále vychádza dobre kvôli deťom. 

Jennifer Garner — Foto: Facebook/Jennifer Garner Italia, Instagram@jennifer.garner

HOLLYWOOD 18. decembra - Obľúbená americká herečka Jennifer Garner nie je známa iba vďaka skvelým hereckým výkonom. Verejnosť si ju obľúbila najmä preto, lebo nohami stojí pevne na zemi a nemá hviezdne maniere. Popri pracovných povinnostiach sa venuje svojej rodine a deťom, ktoré vždy dáva na prvé miesto.

Spoločne s exmanželom, americkým hercom a režisérom Benom Affleckom, vychováva tri deti; Violet (13), Seraphinu (10) a Samuela (7). Magazín People ju vymenoval Najkrajšou ženou roka 2019, a to právom. 47-ročná umelkyňa vyniká nielen svojou krásou, ale aj veľkorysosťou.

Pravidelne podporuje rôzne charitatívne organizácie a je ambasádorkou organizácie Save the Children, ktorá zlepšuje kvalitu života miliónov detí v krajinách globálneho juhu. 

Svoj vplyv a slávu využíva na dobrú vec 

Jennifer miluje svoju prácu, ale na druhej strane si uvedomuje, že sláva nie je večná. Už 13 rokov ma živí práca, ktorá ma napĺňa. Uvedomujem si však aj to, že to nebude trvať navždy. Vďaka nej som ale dospela a veľa som sa naučila sama o sebe. Nikdy som sa nepovažovala za krásnu ženu. Vďaka herectvu som sa naučila mať rada takú, aká som," povedala pre magazín People.

Podarilo sa jej nájsť rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom. Taktiež sa snaží využiť slávu na dobrú vec, a to najmä tak, že pomáha malým deťom, ktoré majú ťažký osud. Preto sa stala ambasádorkou charitatívneho projektu Save the Children, ktorý ochraňujú detské práva vo viac ako 125 krajinách na celom svete.

Pomáha deťom prežiť šťastné, zdravé a bezpečné detstvo tým, že prispieva k zabezpečeniu a ochrane detských práv v oblasti stravovania, bývania, zdravotnej starostlivosti, vzdelávania a ochrany pred násilím, zneužívaním a vykorisťovaním. V júni navštívila herečka ich novootvorené centrum v Mexiku.

— Foto: Instagram@jennifer.garner
— Foto: Instagram@jennifer.garner
— Foto: Facebook/UPI News Agency

Jej deti ju vnímajú ako matku a nie ako celebritu

Deti ju majú najradšej doma v teplákoch a nenamaľovanú. Keď príde z natáčania, často ju prosia o to, aby sa odmaľovala, nasadila okuliare a urobila si cop. Presne tak bežne doma vyzerá a uprednostňuje pohodlie. „Moje deti proste chcú mať doma len matku. Žiadnu herečku a hviezdu, ktorá je perfektne oblečená," prezradila Jennifer.

Aj jej deti z nej robia len obyčajného smrteľníka, ktorý sa iba častejšie objavuje na obrazovkách. Niežeby herečka nestála nohami pevne na zemi, ale ratolesti jej to vždy pripomínajú. Aj napriek tomu, že verejnosť dlho riešila jej rozvod so slávnym hercom, zostali aj po oddelení priateľmi a snažia sa, aby ich rozvod nepoznamenal ich deti.

— Foto: Facebook/Hollywood Icons
— Foto: Instagram@jennifer.garner
— Foto: Instagram@jennifer.garner

Pri bývalom manželovi stála aj vtedy, keď sa liečil zo závislosti od alkoholu. Hoci boli už pred rozvodom, podporovala ho, kým sa z toho nedostal. Aj tu potvrdila to, aká je silná žena a ako by pre rodinu urobila čokoľvek. Jennifer tak nie je pekná len zvonku, ale aj zvnútra.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…