Real Madrid iba remizoval vo Valencii a neposunul sa na čelo tabuľky

Hráči Realu Madrid po vyrovnávajúcom góle v poslednej minúte v zápase proti Valencii — Foto: TASR/AP

Futbalisti Realu Madrid remizovali v nedeľňajšom zápase 17. kola španielskej La Ligy na ihrisku Valencie 1:1.

Madrid 15. decembra (TASR) – Futbalisti Realu Madrid remizovali v nedeľňajšom zápase 17. kola španielskej La Ligy na ihrisku Valencie 1:1. Bod im zachránil v piatej minúte nadstaveného času Karim Benzema. „Biely balet" tak nevyužil šancu dostať sa na čelo tabuľky pred FC Barcelona. Oba tímy majú na konte zhodne 35 bodov, no Katalánci majú lepšie skóre.

Celta Vigo, v základnej zostave so slovenským stredopoliarom Stanislavom Lobotkom, remizovala s oslabenou Mallorcou 2:2. Domácemu tímu sa tak po deľbe bodov nepodarilo opustiť pásmo zostupu. V drese hostí odohral celý duel Martin Valjent.

Espanyol remizoval s Realom Betis 2:2 a zostáva tak naďalej na poslednom mieste tabuľky. CF Villareal, ktorý nezvíťazil od konca októbra, zdolal tretiu Sevillu na jej ihrisku 2:1.

Sumáre:

CF Getafe – CF Real Valladolid 2:0 (1:0)

Góly: 36. Cucurella, 82. Angel

RC Celta de Vigo – RCD Mallorca 2:2 (1:1)

Góly: 20. Rafinha, 50. Aspas (11m) – 33. Sevilla (11m), 83. Budimir, ČK: 78. Raillo (Mallorca) po druhej ŽK