Prípravné zápasy NHL: Húska nahradil v bránke Lundqvista, prehre s Devils nezabránil

V noci na sobotu sa v prípravných zápasoch hokejovej NHL nepresadil žiadny Slovák.

Slovenský brankár Adam Húska — Foto: TASR/AP

New York 21. septembra (TASR) - V drese New Jersey Devils odohral takmer dvanásť minút útočník Marián Studenič a pri víťazstve nad New Yorkom Rangers 4:2 si pripísal plusový bod.

V bránke Rangers dostal od 30. minúty príležitosť slovenský brankár Adam Húska a pripísal si 15 zákrokov. Hviezda Devils Taylor Hall odohral prvý zápas od 23. decembra, keď si zranil koleno a uviedol sa gólom a asistenciou.

Toronto Maple Leafs zdolalo Buffalo 3:0, obranca "javorových listov" Martin Marinčin absolvoval na ľade viac ako osemnásť minút a nazbieral dve "plusky" a dve trestné minúty.