Prípravné zápasy NHL: Pánik dal gól a Washington zdolal St. Louis

Slovenský útočník Capitals Richard Pánik (v strede hore) oslavuje so spoluhráčmi svoj gól v v prípravnom zápase Washington Capitals - St. Louis Blues — Foto: TASR/AP

Slovenský hokejista Richard Pánik skóroval pri víťazstve Washingtonu v prípravnom zápase pred novou sezónou NHL nad St. Louis Blues 3:2.

New York 19. septembra (TASR) - Presadil sa v predposlednej minúte tretej tretiny, keď vyrovnal v presilovej hre, do konca riadneho hracieho času stihol o víťazstve Capitals nad obhajcom Stanleyho pohára rozhodnúť Švéd Nicklas Bäckström. Za domácich hral aj obranca Martin Fehérváry, ktorý nebodoval.

Ottawa v zostave s obrancom Christiánom Jarošom zdolala na vlastnom ľade Toronto 4:3.