Veslovanie-MS: Režnák so Zelinkom sa predstavia v D-finále

Slovenskí reprezentanti vo veslovaní Marek Režnák (vľavo) a Peter Zelinka
Slovenskí reprezentanti vo veslovaní Marek Režnák (vľavo) a Peter Zelinka — Foto: TASR/AP

Do G-finále sa prebojoval skifár Lukáš Babač.

Linz 29. augusta (TASR) - Slovenský dvojskif ľahkých váh Marek Režnák a Peter Zelinka obsadil vo štvrtkovom semifinále C/D na MS vo veslovaní v rakúskom Linzi posledné šieste miesto časom 6:30,670 min a v piatok sa predstaví v D-finále.

Do G-finále sa prebojoval skifár Lukáš Babač, ktorý obsadil v semifinále G/H druhú priečku s mankom 8,02 s za víťazným Paraguajčanom Javierom Insfranom.

Richard Vančo obsadil v E-finále skifu ľahkých váh druhé miesto, keď za víťazným Kórejčanom Hyunsu Parkom zaostal o 3,85 s a celkovo skončil na šampionáte na 26. pozícii.

Anna Markulinová sa vo štvrtok predstavila v F-finále skifu žien, ktoré vyhrala časom 7:55,00 min a na podujatí obsadila celkovo 31. miesto.