Dcérke Pink sa v škole smiali, že nie je pekná. Slávna mama jej povedala pár slov, ktoré by mal počuť každý
Klaudia Fiolová
Klaudia Fiolová

Dcérke Pink sa v škole smiali, že nie je pekná. Slávna mama jej povedala pár slov, ktoré by mal počuť každý

Jej dcérke Willow v škole povedali, že je škaredá. Pink jej objasnila, čo vlastne znamená ženská krása.

Speváčka s dcérou Willow a manželom — Foto: Instagram/pink

LOS ANGELES 28. augusta - Fanúšikovia Pink vedia, že je nielen skvelou speváčkou, ale aj milujúcou matkou. Na svoje sociálne siete pridáva fotky, kde ju vidieť v spoločnosti jej dvoch detí. Aj napriek tomu, že je slávna, drží sa pevne nohami na zemi a jej rodinný život je sprevádzaný aj so štipkou humoru.

Ako rodič môže byť príkladom. Hoci si možno veľa ľudí pomyslí, že má jednoduchý život, ani ju neobchádzajú ťažké rodičovské momenty. Na odovzdávaní hudobných cien MTV Video Music Awards pred dvomi rokmi sa speváčka podelila o vzácny moment, ktorý prežila so svojou dcérkou Willow.

Pomohla prezentácia v PowerPointe

„Prednedávnom som sedela v aute s mojou dcérou a akurát sme boli na ceste domov zo školy. Ona mi zrazu povedala, že je najškaredšie dievča v škole a že vyzerá ako chlapec s dlhými vlasmi. Ja som sa k nej nechápavo otočila a povedala jej, že je veľmi pekná a nemá si nad tým lámať hlavu, hoci hlavou sa mi premávali myšlienky, že kto ti to povedal a koho mám za to nakopať do zadku," povedala Pink s úsmevom a dodala: „Bol to pre mňa veľmi zdrvujúci pocit počuť podobné slová od dcéry. Keď sme prišli domov, sadla som si k počítaču a vytvorila som pre ňu PowerPoint prezentáciu."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Príspevok, ktorý zdieľa P!NK (@pink),

V nej vymenovala rôznych umelcov ako David Bowie, Freddy Mercury, George Michael alebo Elton John, ktorí taktiež vyčnievali. Títo ľudia sú dnes inšpiráciou pre mnohých aj napriek tomu, že sa im v v mnohom vysmievali. „Veľa detí bojuje so svojim výzorom a v škole čelia výsmechu. Deti by sa ale nemali cítiť škaredé a hanbiť sa za ich telo," uviedla Pink. 

Pri prezentácii sa Pink svojej dcéry opýtala, čo jej napadne pri pohľade na ňu. „Ty si krásna maminka. Toto mi povedala. A ja že ďakujem, ale tiež som sa tak nikdy necítila. Od svojich rovesníkov som počúvala, že som príliš mužský typ, že mám príliš veľa názorov a príliš svalnaté telo na dievča. Na to som sa jej opýtala, či ma niekedy videla, že by som si nechala narásť vlasy alebo že by som si chcela zmeniť svoje telo. Jej odpoveď bola, NIE, nikdy. Tak som sa jej opýtala, že aj napriek tomu, že sa nemením kvôli môjmu okoliu a nesnažím sa zmeniť ich názor, či vypredávam haly. Na to mi povedala, že áno. Takže, moje zlatíčko, my sa nemeníme. Meníme len názory ľudí a inšpirujeme ich, aby videli to dobro a krásu v druhých a nezostali povrchnými," povedala speváčka. 

Tieto inšpirujúce slová obleteli celý svet a každý by sa nad nimi mal zamyslieť. Nikto nie je dokonalý a nikto by nemal súdiť toho druhého len podľa jeho výzoru.

Už ste čítali?

Slovenka svojimi šperkami očarila Meghan Markle. Jej tvorba…

Jej šperky inšpirované Slovenskom sa tešia veľkej obľube aj v…

Ženy bojujúce s rakovinou: Prísť o prsia či vlasy nie je hanba.…

Brošne s motívom kozy vznikli z osobnej skúsenosti troch kamarátok.…

Pani Eva skrášľuje sama vo voľnom čase okolie svojej bytovky.…

Pestré farby, kamienky či kvietky. Takáto krása sa pred bytovkami nevidí…

Peter Nagy: Snažiť sa zapáčiť tínedžerom by bolo trápne. Robím…

Skladba Profesori Indigo mala v skutočnosti už sedem rokov, keď sa z nej zo dňa na deň stal…

Radana má sklerózu multiplex. Keď jej ju diagnostikovali, nevedela…

Ľudia neraz o tomto ochorení nechcú rozprávať. 

Logopedička: Mamička vie správnu reč dieťaťa ovplyvniť už tesne…

Detí, ktoré majú problémy s rečou či artikuláciou, je v…

Uznávaný český pedagóg: Mama je doma kráľovná, nie slúžka. Zariadiť…

Vysokoškolský pedagóg, spíker a lektor Marek Herman pre Dobré…

Sima Martausová: To, že môžem spievať a skladať piesne, vnímam…

Úsmevom pozitívne naladí nejedného človeka a charakterizuje…