Princ Harry a Meghan si krásne uctili Dianu. Zverejnili jej slová, ktoré vás chytia za srdce
Klaudia Fiolová
Klaudia Fiolová

Princ Harry a Meghan si krásne uctili Dianu. Zverejnili jej slová, ktoré vás chytia za srdce

Manželský pár si tak krásne uctil pamiatku princeznej Diany.

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan — Foto: Facebook/Harry & Meghan, Duke and Duchess of Sussex

LONDÝN 13. augusta - Kráľovská rodina prvýkrát zverejnila na sociálnej sieti príspevok, ktorý je určený princeznej Diane. Princovia Harry a William mali k matke blízky vzťah a jej pamiatku uctievajú do dnešného dňa.

Veľakrát o nej hovoria vo verejných prejavoch a spomínajú tak na milovanú princeznú. „Harry má veľmi blízko k rodine princeznej Diany," informoval o tom portál People. Dokazuje to aj rodinná fotka, ktorú Harry s manželkou Meghan uverejnili. Prizvali na nej aj sestry zosnulej Diany. 

Diana žije v srdciach rodiny

Ako už bratia veľakrát povedali, ich matka stále žije v srdciach rodiny a nezabúdajú na ňu ani pri dôležitých momentoch v ich živote. Princ Harry daroval Meghan zásnubný prsteň, ktorý obsahuje diamanty z osobnej zbierky jej matky. „Moja matka by bola veľmi spokojná s výberom mojej nastávajúcej. Viem, že keby bola medzi nami, boli by s Meghan najlepšie kamarátky," vyhlásil Harry v rozhovore po zásnubách. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This morning, The Duke and Duchess of Sussex’s son, Archie Harrison Mountbatten-Windsor was christened in the Private Chapel at Windsor Castle at an intimate service officiated by the Archbishop of Canterbury, Justin Welby. The Duke and Duchess of Sussex are so happy to share the joy of this day with members of the public who have been incredibly supportive since the birth of their son. They thank you for your kindness in welcoming their first born and celebrating this special moment. Their Royal Highnesses feel fortunate to have enjoyed this day with family and the godparents of Archie. Their son, Archie, was baptised wearing the handmade replica of the royal christening gown which has been worn by royal infants for the last 11 years. The original Royal Christening Robe, made of fine Honiton lace lined with white satin, was commissioned by Queen Victoria in 1841 and first worn by her eldest daughter. It was subsequently worn for generations of Royal christenings, including The Queen, her children and her grandchildren until 2004, when The Queen commissioned this handmade replica, in order for the fragile historic outfit to be preserved, and for the tradition to continue. Photo credit: Chris Allerton ©️SussexRoyal

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Prednedávnom zverejnila kráľovská rodina na svojom osobnom profile na Instagrame príspevok, ktorý obsahuje inšpiratívne slová princeznej Diany: „Urobte láskavosť druhým bez toho, aby ste od nich očakávali odmenu. Verte, že v budúcnosti pre vás môže niekto urobiť to isté."

Na pozadí príspevku jasne vidieť spoločný monogram princa Harryho a vojvodkyne Meghan. Pod príspevok manželský pár napísal, že slová majú moc inšpirovať ostatných a preto sú šťastní, že mohli zverejniť jeden z ich obľúbených citátov.

Už ste čítali?

Uznávaný český neurológ: Deti do 3 rokov by sa vôbec nemali…

Mladí ľudia, ktorí trávia viac ako dve hodiny denne na Facebooku, nevedia…

Šéfka Profesie: Ľudia po 50-tke sa nedostanú ani na pohovor.…

Hosťom relácie KRIŽOVATKY s Mariánom Balázsom bola Ivana Molnárová,…

Strávili sme noc v iglu pre bezdomovcov: Jeho výrobcov sa pýtali,…

Hoci sú Vianoce za dverami a väčšina z nás sa teší,…

Zázraky sa dejú! Malému Natymu ste vyzbierali viac peňazí, ako…

Neopísateľná radosť. Ani samotní rodičia spočiatku neverili, že…

SÚRNE: Chlapček má 3 nádory na mieche. Potrebuje operáciu v…

Keď mal Nathanael sedem rokov, zistilo sa, že má v hlavičke nádor. Pomohli…

Pred očami Slovenska schudla 57 kíl: Jediné, čoho som sa za…

Relácia Extrémne premeny jej pomohla k tomu, aby zmenila svoj život. Lucia teraz…

Slovák spravil z chudobnej dievčiny Miss Ekvádoru. Michalove…

Cestovateľ, fotograf, dobrodruh a milovník španielčiny. Veľkou vášňou…

Viktor Vincze otvorene o ekológii a o tom, ako jeho priznanie…

Známy moderátor v rozhovore prezradil, prečo začal s príspevkami na Instagrame…