Dobré noviny
Ondřej Gregor Brzobohatý nakrútil videoklip k novinke In Your Shoes
TASR
TASR

Ondřej Gregor Brzobohatý nakrútil videoklip k novinke In Your Shoes

Ondřej Gregor Brzobohatý.
Ondřej Gregor Brzobohatý. — Foto: Prtscr/Youtube

Na videoklipe spolupracoval s kameramanom Janom Drnkom a choreografmi Pavlom Strouhalom a Ivanou Hannichovou.

Bratislava 24. júla (TASR) - Ondřej Gregor Brzobohatý nakrútil videoklip k svojmu novému singlu In Your Shoes. Prvýkrát od svojich predošlých skladieb sa všestranný muzikant, ktorý je zároveň autorom textu, rozhodol pre angličtinu. K spolupráci si prizval mladú talentovanú speváčku Elis Mraz. Novinka je poctou Tomášovi Baťovi. TASR informovala PR manažérka Adriana Čahojová.

„S Elis nás spája láska pre americký zvuk rytmických piesní, tak sme si chceli niečo podobné vymyslieť i pre seba. Čo sa týka mňa, veľmi dobre viem, že budem vždy znieť v rodnom jazyku omnoho autentickejšie, ale už som dosť starý na to, aby som sa trápil tým, či moja angličtina bude niekoho iritovať alebo nie, tak som sa do toho pustil a z výsledku som bol sám milo prekvapený,” uviedol Brzobohatý k rozhodnutiu naspievať singel v anglickom jazyku.

Na videoklipe spolupracoval s kameramanom Janom Drnkom a choreografmi Pavlom Strouhalom a Ivanou Hannichovou. V klipe sa objavujú i popredné osobnosti českej tanečnej scény. Réžie sa ujal sám autor piesne.

„Za najdôležitejšie považujem myšlienku a poslanie piesne a videoklipu. Sú o odovzdávaní dobrej inšpirácie na úkor ľudskej nevraživosti. Ktokoľvek to dokáže, má môj obdiv. Preto je skladba venovaná Tomášovi Baťovi, ktorý bol vlastne jedným z prvých významných a dôležitých českých influencerov,” dodal Brzobohatý.

Úspešný skladateľ a producent sa ihneď po prázdninách chystá na prípravu svojho veľkého decembrového koncertu vo Fórume Karlín Brzobohatý & Friends, kde spoločne so svojou kapelou, doplnenou o symfonický orchester, privíta okrem iných muzikantských osobností práve i Elis Mraz, s ktorou pieseň In Your Shoes naspieval.

Už ste čítali?

Namiesto stužkovej jej pripravovali pohreb. Barborka si nestihla splniť veľký sen, no darovala život

Počas svojho krátkeho života bola anjelik, ktorý všade rozdával…

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…