Lampard v premiére na lavičke Chelsea Londýn remizoval s FC Bohemian

Frank Lampard, archívna snímka.
Frank Lampard, archívna snímka. — Foto: TASR/AP

Lampard dal v zápase príležitosť mladým hráčom prevažne z akadémie, v oboch polčasoch sa predstavila odlišná jedenástka.

Londýn 11. júla (TASR) - Futbalový tréner Frank Lampard absolvoval debut na lavičke FC Chelsea. Premiéra mu však nevyšla podľa predstáv, keď jeho zverenci iba remizovali v stredajšom prípravnom stretnutí s írskym FC Bohemian 1:1.

Lampard dal v zápase príležitosť mladým hráčom prevažne z akadémie, v oboch polčasoch sa predstavila odlišná jedenástka. O jediný zásah "Blues" sa postaral Michy Batshuayi. V poslednej minúte však vyrovnal Eric Molloy, ktorý je v klube na skúške. Chelsea čakajú na "zelenom ostrove" ešte dve stretnutia, potom bude pokračovať v príprave na turné v Japonsku. Informovala o tom agentúra AFP.