Kolumbia do štvrťfinále MS 20, v rozstrele vyradila Nový Zéland

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. — Foto: TASR Jozef Ďurník

Druhým štvrťfinalistom po Taliansku sa stala Kolumbia. V dramatickom osemfinálovom súboji vyradila v jedenástkovom rozstrele Nový Zéland 5:4.

Varšava 3. júna (TASR) - Futbalisti Talianska sa stali prvými štvrťfinalistami na majstrovstvách sveta hráčov do 20 rokov v Poľsku. V nedeľu v úvodnom osemfinále zdolali domáci výber 1:0 po góle Andreu Pinamontiho z penalty v 38. minúte. O semifinále si zahrajú s lepším z dvojice Argentína - Mali.

Druhým štvrťfinalistom sa stala Kolumbia. V dramatickom osemfinálovom súboji vyradila v jedenástkovom rozstrele Nový Zéland 5:4 po tom, čo sa zápas v riadnom hracom čase aj predĺžení skončil nerozhodne 1:1. Jej ďalším súperom bude víťaz duelu Ukrajina - Panama.