I. Mládková je v rýchlostnej kanoistike v B-finále na 500m druhá

Slovenská reprezentantka Ivana Mládková, archívna snímka.
Slovenská reprezentantka Ivana Mládková, archívna snímka. — Foto: TASR/DUNA/MTI/Tamas Kovacs

Matej Rusnák dopádloval v B-finále C1 na 500 m tretí, celkovo ho klasifikovali na 12. pozícii.

Poznaň 26. mája (TASR) - Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Ivana Mládková finišovala v B-finále K1 na 500 m na úvodnom podujatí Svetového pohára v Poznani druhá. Celkovo skončila jedenásta. Mariana Petrušová vyhrala C-finále, čo v konečnom účtovaní znamenalo 19. priečku. Matej Rusnák dopádloval v B-finále C1 na 500 m tretí, celkovo ho klasifikovali na 12. pozícii. Ženské dvojkanoe v zložení Lucia Valová, Hana Mikéciová obsadilo v A-finále C2 na 200 m deviate miesto. Na päťstovke skončilo v B-finále na 8. priečke, celkovo 17.