Štýlovo zariadený interiér: Pomôžeme vám s modernizáciou interiéru
Inzercia
Inzercia

Štýlovo zariadený interiér: Pomôžeme vám s modernizáciou interiéru

Ak sa plánujete ešte teraz na jeseň pustiť do modernizácie interiéru, poradíme vám, na čo sa zamerať.

Dni sa skracujú a čoraz viac času trávime v interiéri. Prirodzene práve v tomto ročnom období hľadáme zaujímavé inšpirácie na zveľadenie interiéru na internete. Pozeráme sociálne siete, web stránky obchodných domov s nábytkom a dekoráciami a hľadáme zaujímavé interiérové zariadenie, ktoré by nám skrášlilo náš domov.

Ak sa plánujete ešte teraz na jeseň pustiť do modernizácie interiéru, poradíme vám, na čo sa zamerať.

Tapety

Minimalistický štýl a holé biele steny už dávno nie sú také obľúbené, ako pred pár rokmi. Vo viacerých domácnostiach zdobia steny práve luxusné tapety, ktoré skvele zapadajú do miestnosti, či už farebne, alebo štýlovo. Najčastejšie si nájdu svoje miesto práve v spálňach, obývačkách, či detských izbách.

Ak chcete modernizovať svoj interiér, siahnite po kvalitných tapetách, ktoré sú odolné voči oteru, sú ľahko umývateľné a ich lepenie nie je náročné. Zo všetkých dostupných tapiet sú najkvalitnejšie práve vliesové tapety. Odporúčame vám objednávať z takých e-shopov, kde budú ponúkané tapety kategorizované v podkategóriách podľa miestnosti. To vám výrazne uľahčí výber.

Obrazy

Okrem tapiet dokážu holé steny krásne oživiť nové obrazy. Ak nie ste fanúšikom tapiet, odporúčame vám vyhodiť staré nemoderné obrazy, ktoré vám visia na stenách a nahradiť ich novými, modernejšími. Nové obrazy by mali byť ale odolné voči slnečnému žiareniu a mali by si aj po rokoch zachovávať farebnú stálosť.

Odporúčame vyberať obrazy z vliesových obrazov na plátne, z obrazov na korku, z tlačených obrazov na akrylátovom skle a z ručne maľovaných obrazov.

Skvelým obrazom sú aj fotomozaiky z vlastných fotografií na plátne. Ten krásne vynikne v spálni, alebo v obývačke nad sedacou súpravou.

Ak hľadáte e-shop, kde ponúkajú kvalitné obrazy a aj kvalitné tapety, pozrite si ponuku na dovido.sk. Ponúkajú veľký výber kvalitných a moderných tapiet a obrazov. Ponúkajú dokonca aj dekoratívne paravány.

Huňatý koberec pod konferenčný stolík do obývačky

Keď si sadáme na sedačku, pod nohami, najmä teraz na jeseň a v zime, túžime mať niečo teplučké, niečo, čo nás bude hriať. V prípade, že nemáte pod konferenčným stolíkom v obývačke žiaden koberec, pri modernizácii interiéru to napravte a kúpte si nejaký.

Odporúčame huňatý dlhovlasý koberec v prírodných farbách, ktorý ale nebude splývať s farebným prevedením plávajúcej podlahy. Vybrať si môžete z týchto farieb – slonovinovej, smotanovej, sivej, hnedej, béžovej.

Závesy po zem

Žalúzie a rolety sú síce najpoužívanejšou tieniacou technikou, no čoraz častejšie sa využívajú aj závesy. V kuchyniach sa využívajú krátke závesy s dĺžkou po interiérové parapety, no v obývačkách, v spálniach, či v detských izbách sa využívajú závesy po zem. Sú krajšie, opticky predĺžia miestnosť.

Zákazníci si ale najčastejšie vyberajú motorické závesy.

Už ste čítali?

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…