Organizačný výbor MS prevzal do správy haly v Bratislave a Košiciach
TASR
TASR

Organizačný výbor MS prevzal do správy haly v Bratislave a Košiciach

V týchto dňoch zároveň odštartovala aj ďalšia marketingová kampaň k MS s názvom Faces.

Ilustračná fotografia. — Foto: TASR

Košice 17. apríla (TASR) - Organizačný výbor hokejových MS 2019 už prevzal do svojej správy haly v Bratislave a Košiciach. V plnom prúde sú úpravy oboch arén smerom k šampionátu.

V Bratislave, na hlavnej ploche Zimného štadióna Ondreja Nepelu, ako aj na tréningových plochách, v súčasnosti rekonštruujú podlahy, nainštalované sú nové osvetlenie a tiež mantinely podľa požiadaviek Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF). Mantinely v Košiciach vymenili už začiatkom februára. Steel aréna v týchto dňoch dostáva nový šat, na vonkajších stenách štadióna pribudlo nové opláštenie vo farbách MS. Hlavný motív vizuálu je hokejista, maskot Macejko a silueta košickej dominanty Dómu sv. Alžbety.

V týchto dňoch zároveň odštartovala aj ďalšia marketingová kampaň k MS s názvom "Faces" (v preklade z angličtiny "Tváre"). Vizuály z kampane sa objavia v interiéri oboch štadiónov a v oficiálnych fanzónach, ako aj na bilbordoch po celom Slovensku. "Nosným prvkom kampane Faces sú pomaľované tváre fanúšikov zo 16-tich účastníckych krajín šampionátu. Chceme, aby si aj zahraniční návštevníci našli kúsok svojho domova, či už na štadiónoch, alebo vo fanzónach. Kampaň zachytáva hokej ako hru mnohých tvárí, ktorá prináša fanúšikom mnoho emócií," uviedol v tlačovej správe riaditeľ pre partnerstvá a špeciálne projekty MS 2019 Lukáš Donoval. Vzhľad s tematikou MS 2019 dostala i nová atrakcia na bratislavskom Rybnom námestí. Stavba s názvom Rotunda je nainštalovaná v bezprostrednej blízkosti Nového mosta a okrem propagácie šampionátu v centre mesta ponúka záujemcom možnosť vyhotoviť si zaujímavé fotografie.

Aj keď vstupenky na zápasy slovenskej reprezentácie alebo na vzájomné duely krajín z vyšších priečok renkingu IIHF sú už nedostupné, fanúšikovia si stále môžu kúpiť lístky na viaceré zaujímavé stretnutia MS. Ceny vstupeniek sa začínajú od 10 eur a rastú s atraktivitou jednotlivých mužstiev. Navyše od stredy sú fanúšikom ešte dostupnejšie. Organizačný výbor MS obnovil predaj lístkov v kamenných predajniach oficiálneho predajcu - siete Ticketportal. Zároveň sa ruší možnosť rezervácie vstupeniek cez internet a ich následné vyzdvihnutie v kamenných predajniach.

"Najväčší nápor na nákup vstupeniek už máme za sebou, na systém už nebude taký tlak ako v úvodných fázach predaja. Preto sme sa rozhodli vrátiť predaj aj do kamenných predajní. Fanúšikovia môžu od stredy nakupovať vstupenky dvoma spôsobmi, buď navštívia vybrané kamenné predajne siete Ticketportal, kde si zakúpia vstupenky na konkrétny zápas, alebo si ich zakúpia cez internet, kde ich však rovno musia i zaplatiť a vytlačiť si tzv. hometicket," povedala riaditeľka komunikácie MS 2019 Michaela Grendelová. Vstupenky sa týmto spôsobom budú predávať až do začiatku šampionátu. V kamenných predajniach a prostredníctvom internetu bude predaj zvyšných vstupeniek pokračovať aj počas MS, pribudne tiež predaj priamo v pokladniach na štadiónoch. Tie budú k dispozícii fanúšikom denne od 9.00 h.

Už ste čítali?

Šéfka Profesie: Radšej nemať žiadny titul ako nekvalitnú vysokú…

Ivana Molnárová pôsobí v Profesii už 18 rokov, posledných…

Kristína Kövešová: O pedofiloch mi píšu deti, ktorým sa to deje,…

Rozhodla sa svetu pomáhať a svojimi reportážami odhaľuje realitu, ktorá…

Odborník na vzťahy: Muž potrebuje nájsť svoje miesto vo svete.…

Fungujúci vzťah je snom mnohých z nás. Dá sa ho vybudovať aj v…

Mladého Dubničana k sebe volajú televízie z celého sveta. Ovláda…

Zabudnite na spôsob, ktorým televízie doteraz šírili svoje…

Košičanka vyrába parfumy, za ktorými sa idú v Paríži potrhať,…

Voňavky, ktoré sa vyrábajú v laboratóriu na východe Slovenska,…

Profesionálna dohadzovačka: Tragédiou dneška je, že ľudia si…

Profesionálna dohadzovačka pre Dobré noviny prezradila nielen dôvod, prečo…

Slovenskí muži nie sú galantní a ženy nevedia, kto je pravá…

Zisťovali sme za vás, ako sa v spoločnosti vhodne správať a s čím majú…

Uznávaný český pedagóg: Materské školy nevznikli pre potreby…

Špeciálny pedagóg Jiří Halda tvrdí, že materské…