Zažite pevnosť Boyard na vlastnej koži! Team up je dokonalým miestom pre každý tím
Dobré noviny
Dobré noviny

Zažite pevnosť Boyard na vlastnej koži! Team up je dokonalým miestom pre každý tím

Bez ohľadu na to, či chcete posilniť spoluprácu v rámci firmy, alebo s kamarátmi, či v rodine, je Team up pre tento typ tréningu vhodnou voľbou. V zábavnej hre na štýl pevnosti Boyard dokonale otestujete predovšetkým schopnosť spolupracovať. Tento „skill“ sa v živote hodí vždy – v práci, aj doma. Navyše sa skvele pobavíte.

Hra je určená pre troj až päťčlenné tímy. Zábavné, či logické úlohy sú umiestnené v 20tich samostatných miestnostiach, ktorými tím postupne prechádza a plní jednotlivé úlohy. Na rozdiel od Boyardu sa však s každou úlohou musia členovia tímu popasovať spoločne – pomáhať si a podporovať sa. A ani nehrozí, že niekto zostane v miestnosti uzatvorený. Hráči prekonávajú len seba -a samozrejme určený časový limit.

Team up hra je predovšetkým ohromná zábava a relax. Je vhodnou alternatívou, či doplnkom k športovým aktivitám a pochvaľujú si ju aj vystresovaní večne zaneprázdnení ľudia z kancelárii. „Zistil som, že keď chodím behať, aj tak sa občas prichytím, že rozmýšľam nad prácou. To sa mi pri hre v Team up nestalo. Nie je na to čas,“ hovorí na margo hry Team up programátor Michal (28). „Je to pri stresujúcej práci na nezaplatenie. Určite sa znova vrátime,“ dodáva. Skladba úloh v rámci Team up je usporiadaná tak, aby sa striedali aktivity fyzického a duševného charakteru. Ide o veľmi dynamický celok, ktorý nikomu neponecháva čas premýšľať nad prácou. Preto je Team up skvelou voľbou vždy, keď potrebujete tak povediac vypustiť paru.

Foto: Teamup.sk

 

Pri hre sa dokážu zabaviť aj deti takmer všetkých vekových kategórií. Keďže všetky úlohy sú rozdelené do niekoľkých kategórií obťažnosti, je možné si vybrať práve tie miestnosti, ktoré tej ktorej rodinke vyhovujú najviac.

Celá hra je totiž otvorená a veľmi flexibilná. Nie je podmienkou absolvovať všetky miestnosti. Tím, či už pracovný alebo rodinný, jednoducho absolvuje toľko úloh, na koľko má práve chuť. A ďalšie možno na budúce. Na zvládnutie kompletne všetkých úloh je potrebné si rezervovať asi 3 hodiny. Medzi tie najobľúbenejšie patria úlohy, pri ktorých platí staré známe pravidlo „zem je láva“. Ide o všetky miestnosti, ktoré majú červenú podlahu. Na tú je stúpiť jednoducho zakázané. Porušenie tohto pravidla má za následok signalizáciu chyby a tím musí začať úlohu plniť od začiatku. Pri týchto úlohách preveria návštevníci najmä svoju obratnosť. Nechýbajú však ani úlohy na precvičenie jemnej motoriky, logiky, či presnosti.

Je pochopiteľné, že počas trvania hry je možné si kedykoľvek urobiť prestávku, odskočiť si a občerstviť sa v bare, kde sú pre hráčov pripravené káva, čaj, rôzne nápoje, či domáce limonády.

Hra Team up sa nachádza v priestoroch obchodného centra Style v bezprostrednom susedstve Shopping Palace Zlaté piesky. Hru je potrebné vopred rezervovať, či už telefonicky, alebo prostredníctvom webovej stránky www.teamup.sk.

Foto: Teamup.sk

Už ste čítali?

Slovenka svojimi šperkami očarila Meghan Markle. Jej tvorba…

Jej šperky inšpirované Slovenskom sa tešia veľkej obľube aj v…

Pani Eva skrášľuje sama vo voľnom čase okolie svojej bytovky.…

Pestré farby, kamienky či kvietky. Takáto krása sa pred bytovkami nevidí…

Peter Nagy: Snažiť sa zapáčiť tínedžerom by bolo trápne. Robím…

Skladba Profesori Indigo mala v skutočnosti už sedem rokov, keď sa z nej zo dňa na deň stal…

Radana má sklerózu multiplex. Keď jej ju diagnostikovali, nevedela…

Ľudia neraz o tomto ochorení nechcú rozprávať. 

Logopedička: Mamička vie správnu reč dieťaťa ovplyvniť už tesne…

Detí, ktoré majú problémy s rečou či artikuláciou, je v…

Uznávaný český pedagóg: Mama je doma kráľovná, nie slúžka. Zariadiť…

Vysokoškolský pedagóg, spíker a lektor Marek Herman pre Dobré…

Sima Martausová: To, že môžem spievať a skladať piesne, vnímam…

Úsmevom pozitívne naladí nejedného človeka a charakterizuje…

Onkogynekológ: Dvesto Sloveniek ročne zomrie úplne zbytočne.…

Chorobe, na ktorú na Slovensku zomiera množstvo žien, sa dá predísť.…