Predal svoj Xbox a vo voľnom čase stále pracoval. Len 13-ročný chlapec slobodnej mamičke kúpil auto
Dominika Dobrocká
Dominika Dobrocká

Predal svoj Xbox a vo voľnom čase stále pracoval. Len 13-ročný chlapec slobodnej mamičke kúpil auto

Toto naozaj nečakala a nechcela veriť vlastným očiam. Svojmu synčekovi venovala krásne slová.

— Foto: Facebook/Krystal June Preston

CARSON CITY 3. apríla - Slobodná mamička Krystal Prestonová zažila poriadny šok. Jej 13-ročný syn William jej pripravil prekvapenie v podobe daru, ktorý by od chlapca v jeho veku nikdy nečakala. So svojím príbehom sa podelila na sociálnej sieti Facebook, kde prezradila, o čo vlastne išlo a aké sú jej pocity. „Momentálne mi nenapadajú slová, ktoré by mohli vyjadriť to, ako sa v tejto chvíli cítim. Posledné týždne boli doslova peklom naplneným slzami, hnevom, zmätkom a bolesťou srdca. Dnes som však zažila šok svojho života,“ napísala dojatá Krystal, pričom reagovala na auto, ktoré od svojho syna dostala.

Chlapec bol podľa slov matky neustále niekde preč. Buď kosil trávu, alebo upratoval susedné záhrady. William sa v posledných týždňoch vraj zmenil na „stroj na zarábanie peňazí“, avšak mal veľmi jasný cieľ. Jeho mamička bola zvyknutá, že mladý muž trávil svoj voľný čas prácou, a preto jej prišlo zvláštne, keď jedného dňa chlapec prišiel domov v inom čase ako zvyčajne. „William prišiel domov a povedal: Mami, kúpil som ti auto,“ prezradila začiatok veľmi zvláštnej situácie Krystal. „Samozrejme, že som sa zasmiala a povedala som mu. To určite,“ opísala svoju reakciu pobavená mamička.

Obrovské prekvapenie

William však svoju mamičku opäť vyzval a povedal jej, že to myslí vážne a má s ním ísť von pred ich dom. Krystal stále neverila, no všetko sa zmenilo, keď vyšla von z dverí a tam štvorkolesového tátoša uvidela. Žena, ktorá ju pri ňom čakala, jej odovzdala kľúče, William aj s mamou nasadli a išli sa povoziť. „Stále som si myslela, že je to vtip. Keď sme sa pohli, William mi hovorí: Mama, toto je tvoje auto,“ zaspomínala si Krystal na silný moment, ktorý ju dostal a rozplakal. „Nemám slov, môj 13-ročný syn mi kúpil auto,“ priznala mamička.

V rozhovore pre miestnu televíziu William priznal, že táto myšlienka ho prepadla, keď na Facebooku videl inzerát. V okolí, kde býva so svojou mamou, niekto predával auto, no a plán bol na svete. S predávajúcim sa skontaktoval a ponúkol mu, že mu daruje svoj Xbox a porobí, čo treba okolo jeho domu výmenou za auto. Dnes už bývalý majiteľ s ponukou súhlasil a všetko nakoniec dopadlo úžasne. „Som na svojho syna veľmi hrdá. Je to taký dobrý chlapec. Má svoje dni, ale 13-ročný chlapec kúpil svojej mame auto… William, milujem ťa a ďakujem. Máš veľké srdce, milujem ťa...“ dodala pyšná matka.
 

Už ste čítali?

Šéfka Profesie: Radšej nemať žiadny titul ako nekvalitnú vysokú…

Ivana Molnárová pôsobí v Profesii už 18 rokov, posledných…

Kristína Kövešová: O pedofiloch mi píšu deti, ktorým sa to deje,…

Rozhodla sa svetu pomáhať a svojimi reportážami odhaľuje realitu, ktorá…

Odborník na vzťahy: Muž potrebuje nájsť svoje miesto vo svete.…

Fungujúci vzťah je snom mnohých z nás. Dá sa ho vybudovať aj v…

Mladého Dubničana k sebe volajú televízie z celého sveta. Ovláda…

Zabudnite na spôsob, ktorým televízie doteraz šírili svoje…

Košičanka vyrába parfumy, za ktorými sa idú v Paríži potrhať,…

Voňavky, ktoré sa vyrábajú v laboratóriu na východe Slovenska,…

Profesionálna dohadzovačka: Tragédiou dneška je, že ľudia si…

Profesionálna dohadzovačka pre Dobré noviny prezradila nielen dôvod, prečo…

Slovenskí muži nie sú galantní a ženy nevedia, kto je pravá…

Zisťovali sme za vás, ako sa v spoločnosti vhodne správať a s čím majú…

Uznávaný český pedagóg: Materské školy nevznikli pre potreby…

Špeciálny pedagóg Jiří Halda tvrdí, že materské…