Dobré noviny
S kapelou Guns N´Roses priletí aj ich bezpečnostný manažér
SITA
SITA

S kapelou Guns N´Roses priletí aj ich bezpečnostný manažér

Na koncerte Guns N´ Roses budú prísne bezpečnostné opatrenia. Bezpečnostný manažér musel vopred vidieť plán koncertu.

BRATISLAVA 5. júla - Do koncertu Guns N´ Roses na letisku v Piešťanoch už ostáva len týždeň, takže organizačný tím usilovne pracuje na splnení všetkých požiadaviek prominentných hostí. Tí chcú okrem iného hladký presun na miesto vystúpenia pod dohľadom polície.

Fanúšikovia by sa tiež mali vopred oboznámiť s prísnymi bezpečnostnými opatreniami na koncerte, ktorý sa v Piešťanoch uskutoční 13. júla pod holým nebom.

S kapelou a jej početnou výpravou priletí aj bezpečnostný manažér, ktorý minimálne 14 dní pred koncertom musel dostať do rúk podrobný nákres miesta, kde sa koncert uskutoční, a tiež presne uvedené pozície členov ochranky a zdravotníkov v celom areáli.

Manuál doručený organizátorom dokonca špecifikuje aj materiál, z ktorého majú byť zhotovené bezpečnostné zábrany, ich rozmery a spôsob podloženia, ako i ďalšie detaily.

"Ide o presné inštrukcie, takže z nich vychádzame. Samozrejme, je aj v našom záujme, aby sa priaznivci, ktorí prídu na piešťanské letisko, cítili komfortne a užili si dokonale šou tejto fenomenálnej skupiny,“ načrtol jeden z organizátorov Miroslav Brondoš.

Fanúšikovia musia počítať s tým, že niektoré predmety si do areálu nebudú môcť vziať. Okrem zbraní, domácich zvierat, pyrotechnických pomôcok či laserových pier budú zakázané i fľaše, plechovky, reťaze, tyče na zástavy a ďalšie potenciálne nebezpečné predmety.

Manažment Guns N´ Roses upozornil aj na zákaz zhotovovania záznamu, kamery a fotoaparáty by mala bezpečnostná služba návštevníkom odobrať a uschovať. "Podobne ako iné veľké hviezdy označujú svoju šou ako udalosť bez nahrávania zvuku či obrazu, čo treba rešpektovať,“ dodal Brondoš.

Osemčlenná kapela v Piešťanoch vystúpi v zložení: Axl Rose (spev), Dizzy Reed (klávesy, piano, perkusie, vokály), Tommy Stinson (basgitara, vokály), Chris Pitman (klávesy, vokály), Richard Fortus (rytmická gitara), Ron "Bumblefoot" Thal (sólová gitara), Frank Ferrer (bicie nástroje) a DJ Ashba (sólová gitara).

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…