Zahryznite sa do jablka bez obáv. Zubné pasty Blend-a-med Vám to umožnia.
Inzercia
Inzercia

Zahryznite sa do jablka bez obáv. Zubné pasty Blend-a-med Vám to umožnia.

Blend-a-med je svetoznáma značka zubnej pasty vhodná pre všetky vekové kategórie. Už od svojho vzniku si získala priaznivcov vo všetkých krajinách, kde bola uvedená na trh. Okrem toho, že účinne čistí zuby a ďasná, pôsobí tiež proti vzniku zubného kazu, posilňuje zubnú sklovinu, zvyšuje jej odolnosť a na povrchu zubov vytvára ochrannú vrstvu s bieliacim účinkom. Overte si jej účinky na vlastných zuboch a získajte spokojný, žiarivý úsmev.

— Foto: Blend-a-med

Značka Blend-a-med patrí medzi špičku

Značka Blend-a-med je ďalšia z radu tých, ktoré sa zaraďujú pod spoločnosť Procter & Gamble, založenú v roku 1837. Táto medzinárodná spoločnosť uvádza svoje výrobky na trh vo viac ako 180 krajinách. Všeobecne uznávaná značka Blend-a-med, ktorá je jej súčasťou, vyrába prípravky starajúce sa o čistotu a zdravie zubov a celej ústnej dutiny.

Všetko, čo začala nemecká farmaceutka v roku 1949, formuje generácie ľudí na celom svete už po celé desaťročia. Možnosť s chuťou sa zahryznúť do jablka, sa stalo nielen symbolom zdravých zubov a zdravých ďasien, ale aj značky samotnej. Výskumný ústav pracujúci na vývoji zubných pást Blend-a-med je na špičkovej úrovni. V súčasnosti sa značka Blend-a-med prezentuje ako tradične uvedomelá, pretože je inovatívna a svojím sortimentom prispôsobená dnešným požiadavkám. Vďaka prepracovaným výrobkom, najnovším technológiám a modernému dizajnu obalov zubné pasty Blend-a-med spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritériá.

Blend-a-med pasta odpovedá na požiadavky dneška

Všetci chceme mať zdravé a krásne zuby, preto potrebujeme zubnú pastu, ktorá vyhovuje našim potrebám. Chuť, textúra, pocit v ústach a najmä prísľub splnenia účelu sú rozhodujúcimi faktormi pri kúpe zubnej pasty. Naša strava a náš rytmus života sa za posledných niekoľko desaťročí výrazne zmenili. Rovnako tak to platí aj o požiadavkách na modernú zubnú starostlivosť, ktoré Blend-a-med pasta dôsledne spĺňa.

Foto: Blend-a-med

Ideálna zubná pasta by mala chrániť pred zubným kazom, zabrániť škodám spôsobeným kyslými potravinami a vytvárať účinnú ochranu proti tvorbe zubného povlaku. Ďalšou z množstva požiadaviek je zmiernenie citlivosti odhalených zubných krčkov či šetrné balenie bez poškodenia zubnej skloviny. Hoci sa zdá, že nájsť optimálne riešenie nie je jednoduché, široký sortiment zubných pást Blend-a-med ponúka riešenie naozaj pre každého.

Zubné pasty Blend-a-med majú účinné zloženie

Blend-a-med pasta obsahuje rozpustné stopové prvky, ktoré chránia zuby tým, že pomáhajú zabraňovať vzniku škvŕn, typických pre konzumentov určitých druhov jedál a nápojov. Snažia sa tak človeku zabezpečiť prirodzene biely úsmev. Ich dôležitou zložkou je tiež pre-minerálny komplex, poskytujúci sklovine maximálnu ochranu proti zubnému kazu.

Vyskúšajte kompletnú ochranu s Blend-a-med Complete

Kompletná ochrana, akú predstavuje Blend-a-med pasta, zabraňuje vzniku zubného kazu a zubného kameňa a chráni sklovinu. Zanecháva hladké, čisté zuby, silné zdravé ďasná a voňavý dych. Blend-a-med Complete obsahuje špeciálnu kombináciu fluoridu, zinku a ďalších aktívnych zložiek, ktoré vám zaručia všetko potrebné pre zdravé a krásne zuby.

Počas čistenia zubov pasta Blend-a-med Complete pomocou vytvorenej peny efektívne pôsobí aj v oblastiach, ktoré sú ťažko dostupné, čím udržuje čistotu všetkých zubov a celej ústnej dutiny. Výsledkom kompletná ochrana chrupu pred prípadnými problémami so zubami, takže sa budete môcť s chuťou zahryznúť do ďalšieho dňa.

Prečo si vybrať práve Blend-a-med?

Prípravky Blend-a-med, či už ide o zubné pasty alebo bieliace pásiky, zaisťujú vynikajúcu ochranu pre zuby, ďasná i celú ústnu dutinu. Pri pravidelnom používaní napomáhajú pri prevencii zubného kazu, jemne odstraňujú povrchové škvrny, bez toho, aby poškodzovali zubnú sklovinu, odstraňujú halitózu (nepríjemný dych) a navodzujú v ústach príjemný pocit sviežosti a čistoty.

Už ste čítali?

Strávili sme noc v iglu pre bezdomovcov: Jeho výrobcov sa pýtali,…

Hoci sú Vianoce za dverami a väčšina z nás sa teší,…

Zázraky sa dejú! Malému Natymu ste vyzbierali viac peňazí, ako…

Neopísateľná radosť. Ani samotní rodičia spočiatku neverili, že…

SÚRNE: Chlapček má 3 nádory na mieche. Potrebuje operáciu v…

Keď mal Nathanael sedem rokov, zistilo sa, že má v hlavičke nádor. Pomohli…

Pred očami Slovenska schudla 57 kíl: Jediné, čoho som sa za…

Relácia Extrémne premeny jej pomohla k tomu, aby zmenila svoj život. Lucia teraz…

Slovák spravil z chudobnej dievčiny Miss Ekvádoru. Michalove…

Cestovateľ, fotograf, dobrodruh a milovník španielčiny. Veľkou vášňou…

Viktor Vincze otvorene o ekológii a o tom, ako jeho priznanie…

Známy moderátor v rozhovore prezradil, prečo začal s príspevkami na Instagrame…

Rómsky lekár z Košíc: Na ZŠ mi imponovalo, keď odo mňa odpisovali…

Nikolas Rybár je mladý doktor s veľkou chuťou do života. Na pacientov nechce…

Slovenka svojimi šperkami očarila Meghan Markle. Jej tvorba…

Jej šperky inšpirované Slovenskom sa tešia veľkej obľube aj v…