Zidaneho návrat, jeho zverenci zdolali Celtu Vigo

V drese hostí odohral celý zápas slovenský reprezentant Stanislav Lobotka. Celta Vigo nezvíťazila šiestykrát za sebou a v ligovej tabuľke je na zostupovej 18. priečke.

Na snímke staronový tréner Realu Madrid Zinedine Zidane počas zápasu 28. kola španielskej futbalovej La Ligy Real Madrid - Celta Vigo v Madride 16. marca 2019. — Foto: FOTO TASR/AP

Madrid 16. marca (TASR) - Francúzskemu futbalovému trénerovi Zinedineovi Zidaneovi vyšiel návrat na lavičku Realu Madrid. V sobotňajšom stretnutí najvyššej španielskej súťaže jeho zverenci doma zdolali Celtu Vigo 2:0.

O troch bodoch rozhodli až v druhom polčase, najprv otvoril skóre Isco, gólovú poistku pridal Gareth Bale. V drese hostí odohral celý zápas slovenský reprezentant Stanislav Lobotka. Celta Vigo nezvíťazila šiestykrát za sebou a v ligovej tabuľke je na zostupovej 18. priečke.

Atletico Madrid prehralo na pôde Bilbaa 0:2. Domáci rozhodli v závere zápasu, najprv v 73. minúte skóroval Iňaki Williams, poistku pridal o dvanásť minút neskôr Kenan Kodro. Atletico prehralo po štyroch víťazstvách, v tabuľke je druhé o sedem bodov za FC Barcelona. Katalánci majú navyše zápas k dobru.