Hotely manažované skupinou BHP opäť medzi najlepšími podľa Trend TOP
TASR
TASR

Hotely manažované skupinou BHP opäť medzi najlepšími podľa Trend TOP

Hotely, ktoré manažuje skupina Best Hotel Properties (BHP), a.s., opäť potvrdili, že patria medzi tie najlepšie na Slovensku.

— Foto: BHP

Bratislava 15. marca (OTS) - Grand Hotel Kempinski High Tatras je podľa ocenení TREND Top 2019 najlepším hotelom v SR, a to už po piatykrát. V rebríčku najlepších hotelov je aj Grand Hotel River Park v Bratislave. Hotelová RIVERBANK Restaurant obhájila prvenstvo medzi top reštauráciami.

„Prvenstvo v oceneniach TREND Top je pre nás cťou a tento rok o to väčšou, že sme ho získali už po piatykrát. Potvrdzuje to, že služby, ktoré poskytujeme sa držia na tej najvyššej úrovni. Dôkazom toho sú aj hostia, ktorí sa do nášho hotela radi vracajú. Vedia, že sa u nás vždy stretnú s priateľským tímom ľudí, ktorý sa snaží splniť všetky ich priania a pracuje so zanietením pre odkaz najstaršej hotelovej siete na svete,“ povedala Kathrin Noll, generálna manažérka Grand Hotela Kempinski High Tatras s tým, že tento rok je pre hotel špeciálny aj v tom, že oslávi desiate výročie od otvorenia po rekonštrukcii v máji 2009. „Pre hostí máme preto pripravených viacero prekvapení,“ dodala. Hotelová reštaurácia Grand Restaurant sa umiestnila v prvej desiatke najlepších a medzi top 10 šéfkuchárov na Slovensku patrí podľa TREND Top aj šéfkuchár Miroslav Zamiška.

Medzi najlepšie hotely na Slovensku patrí aj Grand Hotel River Park v Bratislave. „Sme radi, že náš hotel je nielen prvou voľbou pre významných hostí, ale aj pre ľudí, ktorí radi cestujú a spoznávajú nové miesta. Keďže patríme do siete hotelov Marriott International musíme spĺňať náročné štandardy, ktoré hostia od nás očakávajú. Ocenenie TREND Top je pre nás potvrdením, že kráčame dobrou cestou,“ povedal Branislav Kačkovič, riaditeľ Grand Hotela River Park, a Luxury Collection Hotel, Bratislava. Teší ho tiež to, že hotelová RIVERBANK Restaurant sa umiestnila na prvom mieste a šéfkuchár Jaroslav Žídek bol zaradený medzi top 10 slovenských šéfkuchárov.

Hotely a reštaurácie navštevovali hodnotitelia TREND-u od mája 2018 do februára 2019, a tak ako po minulé roky sa hodnotilo formou mystery shoppingu, teda anonymných návštev. Celkom bolo ohodnotených približne 200 reštaurácií a hotelov. Výsledky vyhlásili počas galavečera na konferencii TREND Horeca Manažment, ktorá sa konala 12.-13. marca v Grand hoteli Bellevue v Hornom Smokovci.

Už ste čítali?

Šéfka Profesie: Radšej nemať žiadny titul ako nekvalitnú vysokú…

Ivana Molnárová pôsobí v Profesii už 18 rokov, posledných…

Kristína Kövešová: O pedofiloch mi píšu deti, ktorým sa to deje,…

Rozhodla sa svetu pomáhať a svojimi reportážami odhaľuje realitu, ktorá…

Odborník na vzťahy: Muž potrebuje nájsť svoje miesto vo svete.…

Fungujúci vzťah je snom mnohých z nás. Dá sa ho vybudovať aj v…

Mladého Dubničana k sebe volajú televízie z celého sveta. Ovláda…

Zabudnite na spôsob, ktorým televízie doteraz šírili svoje…

Košičanka vyrába parfumy, za ktorými sa idú v Paríži potrhať,…

Voňavky, ktoré sa vyrábajú v laboratóriu na východe Slovenska,…

Profesionálna dohadzovačka: Tragédiou dneška je, že ľudia si…

Profesionálna dohadzovačka pre Dobré noviny prezradila nielen dôvod, prečo…

Slovenskí muži nie sú galantní a ženy nevedia, kto je pravá…

Zisťovali sme za vás, ako sa v spoločnosti vhodne správať a s čím majú…

Uznávaný český pedagóg: Materské školy nevznikli pre potreby…

Špeciálny pedagóg Jiří Halda tvrdí, že materské…