Najdojemnejší svadobný obrad: Nevesta mala po celý čas svoju dcéru najbližšie, ako sa dalo
Dominika Dobrocká
Dominika Dobrocká

Najdojemnejší svadobný obrad: Nevesta mala po celý čas svoju dcéru najbližšie, ako sa dalo

Novomanželia svoje rozhodnutie neľutujú a tešia sa zo spoločných fotografií.

— Foto: Instagram/fireandgoldphoto

COLUMBUS 9. marca - Svadbu si chce každá nevesta užiť naplno a podľa vlastných predstáv. Dnes už nie je raritou, že páry majú skôr dieťa ako oficiálne spečatia svoju lásku. Rovnako to bolo aj s Daltou Mortovou, ktorá je maminou dva a pol ročnej Ellory. Keď prišiel jej veľký deň a mala sa premeniť na princeznú v bielych šatách, túžila mať svoju dcéru pri sebe. „Chcela som, aby dcéra bola súčasťou svadobného dňa,“ prezradila Dalton.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve been blown away by the response I’ve gotten on my post about the #babywearingbride @romper contacted me about an interview and they wrote an article on it!! I put the link in my profile so check it out! And to see more pictures from this wedding, check out the blog post, link also in profile. Thank you for all the love and support for my photos and for Dalton and Ellie! . . . #fireandgoldphoto #fireandgoldbride #fireandgoldcouple #steubenvillephotographer #steubenvilleweddingphotographer #steubenvilleweddingphotography #pittsburghweddingphotographer #pittsburghphotographer #pittsburghweddingphotography #wheelingphotographer #wheelingweddingphotographer #weddingphotography #weddingphotographer #weddingphoto #weddingday #weddingmoments #weddingceremony #weddingstyle #weddingfashion #bridalfashion #weddinginspirations #weddingdetails #weddingideas #weddinginspo #weddingrings #bridalphotographer #couplesphotography #babywearing #babywearingmama #babywearingbride

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Schaefer | Photographer (@fireandgoldphoto),

Uvedomovala si, že by asi bolo oveľa jednoduchšie dieťa zveriť niekomu z rodiny. Budúci manželia by sa nemuseli strachovať, že začne plakať a bude ho treba utišovať. Takto by to bolo oveľa jednoduchšie, avšak Dalton s budúcim manželom si nevedeli predstaviť, že ich dcéra nebude pri nich v tak dôležitom okamihu. Naozaj som si veľmi priala, aby naša dcéra bola súčasťou celého obradu. Cítila som, že manželstvo je záväzok celej našej rodiny,“ vysvetlila mamička malej princeznej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Since I posted about her wedding dress yesterday, I got a few requests to see photos of how Dalton wore her daughter during her wedding! Here are some of my favorites! Such a stunning baby wearing bride! ?? . . . #fireandgoldphoto #fireandgoldbride #fireandgoldcouple #steubenvillephotographer #steubenvilleweddingphotographer #steubenvilleweddingphotography #pittsburghweddingphotographer #pittsburghphotographer #pittsburghweddingphotography #wheelingphotographer #wheelingweddingphotographer #weddingphotography #weddingphotographer #weddingphoto #weddingday #weddingmoments #weddingceremony #weddingstyle #weddingfashion #bridalfashion #weddinginspirations #weddingdetails #weddingideas #weddinginspo #weddingrings #bridalphotographer #couplesphotography #babywearing #babywearingmama #babywearingbride

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Schaefer | Photographer (@fireandgoldphoto),

Správne rozhodnutie

Dalton sa rozhodla, že svoju dcéru počas obradu bude mať najbližšie, ako sa dá, a tak si slečnu mamička umiestnila do šatky na chrbát. Svadobný ceremoniál trval takmer 35 minút, čo pre také malé dieťa nie je najmenej. Ellory však ukázala, že sa v nej ukrýva pravá dáma a keď je treba, vie byť pokojná. Ako sa ukázalo, bolo to najrozumnejšie riešenie. „V priebehu svadby si tak mohla zdriemnuť a spravila tak. Prespala celých 20 minút,“ prezradila Dalton, ktorá vraj len vypočula materinský inštinkt.

Samozrejme, že sa môžu nájsť ľudia, ktorí toto rozhodnutie odsúdia. Vždy má všetko sympatizantov a naopak odporcov. Dalton si však nevie svoje rozhodnutie vynachváliť. „Obrad nemohol mať hladší priebeh. Keby som sa mala rozhodnúť znova, urobila by som to rovnako,“ dodala šťastná manželka a mamička. Okrem krásnej spomienky majú teraz novomanželia aj nádherné fotografie. Ani na jednom svadobnom zábere totiž nechýba ich malá Ellora.
 

Už ste čítali?

Uznávaný český pedagóg: Mama je doma kráľovná, nie slúžka. Zariadiť…

Vysokoškolský pedagóg, spíker a lektor Marek Herman pre Dobré…

Sima Martausová: To, že môžem spievať a skladať piesne, vnímam…

Úsmevom pozitívne naladí nejedného človeka a charakterizuje…

Onkogynekológ: Dvesto Sloveniek ročne zomrie úplne zbytočne.…

Chorobe, na ktorú na Slovensku zomiera množstvo žien, sa dá predísť.…

Braňo Mojsej vo vlastnej klinike lieči závislých: Pvým varovným…

Braňo Mojsej sa rozhodol založiť kliniku, v ktorej chce pomáhať závislým…

Fyzioterapeutka: Chrbticu si neničíme len v práci, ale aj v…

Chrbtici neškodíme iba v práci, ale aj v spánku. Fyzioterapeutka…

Marek Herman: Otcovia dnes nevedia, čo majú doma a v domácnosti…

Otec je pre deti nenahraditeľný minimálne v dvoch situáciách. O…

Zuzka šije svadobné šaty, aké na Slovensku ešte neboli: Vďaka…

Šikovná Slovenka si za rok vybudovala značku, ktorá zarezonovala na módnej…

Šéfka Profesie: Radšej nemať žiadny titul ako nekvalitnú vysokú…

Ivana Molnárová pôsobí v Profesii už 18 rokov, posledných…