Ed Sheeran sa tajne oženil. Jeho vyvolená nie je žiadna modelka, ale láska z detstva
Dominika Dobrocká
Dominika Dobrocká

Ed Sheeran sa tajne oženil. Jeho vyvolená nie je žiadna modelka, ale láska z detstva

Dokázali si svoj deň D užiť naplno bez celebrít a médií.

— Foto: Instagram/teddysphotos, Instagram/cheddysearan

FRAMLINGHAME 28. februára - Väčšina svetových celebrít a hviezd sa snaží zaujať médiá a svojím fanúšikom oznamujú aj to, čo by mohlo zostať súkromnou záležitosťou. Medzi tieto hviezdičky však nepatrí miláčik a najmä talentovaný spevák a skladateľ Ed Sheeran. O jeho svadbe totiž doposiaľ vedelo len málo ľudí. Ed si so svojou láskou z detstva Cherry Seabornovou povedal „áno“ len pár dní pred minuloročnými Vianocami. A nikto o tom doposiaľ nevedel.

Prečítajte si tiež: Pred rokmi si sľúbili lásku a dodnes sú spolu. Tieto páry nerozdelila sláva, peniaze ani mediálne intrigy
Foto: Instagram/teddysphotos

Tajná zimná svadba sa konala na statku v Suffolk a aj napriek tomu, že postaviť svadobnú kaplnku bolo zakázané, manželia si tento deň užili. Na ich svadbu neboli pozvané žiadne známe tváre. Pozvaní boli vraj iba Edovi starí kamaráti zo školy, rodina a kňaz. „Bolo tam len 40 hostí. Žiadna Taylor Swift, vedúci nahrávacích spoločností ani žiadni iní známi ľudia a kamaráti z hudobnej scény. Nechcel žiaden rozruch a chcel, aby to bolo o nich – len malá zimná svadba,“ prezradil zdroj blízky spevákovi médiám.

Foto: Repro foto thesun.co.uk

Párty pre priateľov

Je až neuveriteľné, že v dnešnom svete dokáže tak obrovská hviezda utajiť jeden z najdôležitejších dní vo svojom živote. Ani jeden z nich netúžil po obrovských oslavách. Cherry vraj len chcela, aby nenastali žiadne problémy a nebol ich deň narušený. Ed a jeho dnes už manželka Cherry, však nezabudli ani na svojich dobrých kamarátov a svadobnú hostinu pre nich plánujú usporiadať v lete. „Ed a Cherry plánujú usporiadať párty vo festivalovom štýle pre širší zoznam ľudí, ktorý sa uskutoční koncom leta,“ odhalil viac zdroj. Pozvaná bude aj Edova blízka priateľka Taylor Swift, jeho ďalší spolupracovníci a aj priatelia z kráľovskej rodiny.

Foto: Repro foto thesun.co.uk

Ed a jeho Cherry na rukách nosili snubné prstene, aby nikto nevedel zistiť, kedy si povedali svoje áno. Špekulácií o jeho svadbe bolo niekoľko. Jedna z nich sa objavila v auguste minulého roka, kedy sa nesprávne predpokladalo, že Edova svadba sa už konala. Všetko spôsobilo jeho gesto, kedy verejnosti ukázal svoj zásnubný prsteň. Ed svoje zasnúbenie oznámil prostredníctvom svojho Instagramu vlani v januári. „Dostal som zásnubák tesne pred novým rokom. Sme veľmi šťastní a zamilovaní a naše mačky sú tiež nadšené,“ napísal na sociálnej sieti.

Pár sa pozná už roky a považujú sa za detskú lásku. Prvýkrát sa stretli v škole v meste Framlinghame v Suffolku. Ich vzťah sa však oficiálne začal až v roku 2015.

Už ste čítali?

Šéfka Profesie: Radšej nemať žiadny titul ako nekvalitnú vysokú…

Ivana Molnárová pôsobí v Profesii už 18 rokov, posledných…

Kristína Kövešová: O pedofiloch mi píšu deti, ktorým sa to deje,…

Rozhodla sa svetu pomáhať a svojimi reportážami odhaľuje realitu, ktorá…

Odborník na vzťahy: Muž potrebuje nájsť svoje miesto vo svete.…

Fungujúci vzťah je snom mnohých z nás. Dá sa ho vybudovať aj v…

Mladého Dubničana k sebe volajú televízie z celého sveta. Ovláda…

Zabudnite na spôsob, ktorým televízie doteraz šírili svoje…

Košičanka vyrába parfumy, za ktorými sa idú v Paríži potrhať,…

Voňavky, ktoré sa vyrábajú v laboratóriu na východe Slovenska,…

Profesionálna dohadzovačka: Tragédiou dneška je, že ľudia si…

Profesionálna dohadzovačka pre Dobré noviny prezradila nielen dôvod, prečo…

Slovenskí muži nie sú galantní a ženy nevedia, kto je pravá…

Zisťovali sme za vás, ako sa v spoločnosti vhodne správať a s čím majú…

Uznávaný český pedagóg: Materské školy nevznikli pre potreby…

Špeciálny pedagóg Jiří Halda tvrdí, že materské…