Ed Sheeran sa tajne oženil. Jeho vyvolená nie je žiadna modelka, ale láska z detstva
Dominika Dobrocká
Dominika Dobrocká

Ed Sheeran sa tajne oženil. Jeho vyvolená nie je žiadna modelka, ale láska z detstva

Dokázali si svoj deň D užiť naplno bez celebrít a médií.

— Foto: Instagram/teddysphotos, Instagram/cheddysearan

FRAMLINGHAME 28. februára - Väčšina svetových celebrít a hviezd sa snaží zaujať médiá a svojím fanúšikom oznamujú aj to, čo by mohlo zostať súkromnou záležitosťou. Medzi tieto hviezdičky však nepatrí miláčik a najmä talentovaný spevák a skladateľ Ed Sheeran. O jeho svadbe totiž doposiaľ vedelo len málo ľudí. Ed si so svojou láskou z detstva Cherry Seabornovou povedal „áno“ len pár dní pred minuloročnými Vianocami. A nikto o tom doposiaľ nevedel.

Prečítajte si tiež: Pred rokmi si sľúbili lásku a dodnes sú spolu. Tieto páry nerozdelila sláva, peniaze ani mediálne intrigy
Foto: Instagram/teddysphotos

Tajná zimná svadba sa konala na statku v Suffolk a aj napriek tomu, že postaviť svadobnú kaplnku bolo zakázané, manželia si tento deň užili. Na ich svadbu neboli pozvané žiadne známe tváre. Pozvaní boli vraj iba Edovi starí kamaráti zo školy, rodina a kňaz. „Bolo tam len 40 hostí. Žiadna Taylor Swift, vedúci nahrávacích spoločností ani žiadni iní známi ľudia a kamaráti z hudobnej scény. Nechcel žiaden rozruch a chcel, aby to bolo o nich – len malá zimná svadba,“ prezradil zdroj blízky spevákovi médiám.

Foto: Repro foto thesun.co.uk

Párty pre priateľov

Je až neuveriteľné, že v dnešnom svete dokáže tak obrovská hviezda utajiť jeden z najdôležitejších dní vo svojom živote. Ani jeden z nich netúžil po obrovských oslavách. Cherry vraj len chcela, aby nenastali žiadne problémy a nebol ich deň narušený. Ed a jeho dnes už manželka Cherry, však nezabudli ani na svojich dobrých kamarátov a svadobnú hostinu pre nich plánujú usporiadať v lete. „Ed a Cherry plánujú usporiadať párty vo festivalovom štýle pre širší zoznam ľudí, ktorý sa uskutoční koncom leta,“ odhalil viac zdroj. Pozvaná bude aj Edova blízka priateľka Taylor Swift, jeho ďalší spolupracovníci a aj priatelia z kráľovskej rodiny.

Foto: Repro foto thesun.co.uk

Ed a jeho Cherry na rukách nosili snubné prstene, aby nikto nevedel zistiť, kedy si povedali svoje áno. Špekulácií o jeho svadbe bolo niekoľko. Jedna z nich sa objavila v auguste minulého roka, kedy sa nesprávne predpokladalo, že Edova svadba sa už konala. Všetko spôsobilo jeho gesto, kedy verejnosti ukázal svoj zásnubný prsteň. Ed svoje zasnúbenie oznámil prostredníctvom svojho Instagramu vlani v januári. „Dostal som zásnubák tesne pred novým rokom. Sme veľmi šťastní a zamilovaní a naše mačky sú tiež nadšené,“ napísal na sociálnej sieti.

Pár sa pozná už roky a považujú sa za detskú lásku. Prvýkrát sa stretli v škole v meste Framlinghame v Suffolku. Ich vzťah sa však oficiálne začal až v roku 2015.

Už ste čítali?

Uznávaný český pedagóg: Mama je doma kráľovná, nie slúžka. Zariadiť…

Vysokoškolský pedagóg, spíker a lektor Marek Herman pre Dobré…

Sima Martausová: To, že môžem spievať a skladať piesne, vnímam…

Úsmevom pozitívne naladí nejedného človeka a charakterizuje…

Onkogynekológ: Dvesto Sloveniek ročne zomrie úplne zbytočne.…

Chorobe, na ktorú na Slovensku zomiera množstvo žien, sa dá predísť.…

Braňo Mojsej vo vlastnej klinike lieči závislých: Pvým varovným…

Braňo Mojsej sa rozhodol založiť kliniku, v ktorej chce pomáhať závislým…

Fyzioterapeutka: Chrbticu si neničíme len v práci, ale aj v…

Chrbtici neškodíme iba v práci, ale aj v spánku. Fyzioterapeutka…

Marek Herman: Otcovia dnes nevedia, čo majú doma a v domácnosti…

Otec je pre deti nenahraditeľný minimálne v dvoch situáciách. O…

Zuzka šije svadobné šaty, aké na Slovensku ešte neboli: Vďaka…

Šikovná Slovenka si za rok vybudovala značku, ktorá zarezonovala na módnej…

Šéfka Profesie: Radšej nemať žiadny titul ako nekvalitnú vysokú…

Ivana Molnárová pôsobí v Profesii už 18 rokov, posledných…