Tottenham nestačil na Burnley

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. — Foto: TASR - Marko Erd

V 57. minúte rozohral rohový kop Dwight McNeil a hlavička novozélandského útočníka Chrisa Wooda sa odrazila od žrde do bránky.

Londýn 23. februára (TASR) – V sobotňajšom stretnutí 27. kola anglickej futbalovej Premier League prehral tretí Tottenham na ihrisku Burnley 1:2. Diváci na štadióne Turf Moor videli góly až v druhom dejstve.

V 57. minúte rozohral rohový kop Dwight McNeil a hlavička novozélandského útočníka Chrisa Wooda sa odrazila od žrde do bránky. Už o osem minút sa však dostal k slovu navrátilec po zranení Harry Kane a najlepší strelec "kohútov" nedal gólmanovi Tomovi Heatonovi šancu. Šesť minút pred koncom riadneho hracieho času využil Clarets chybu Sergeho Auriera a prihrávku striedajúceho Johanna Gudmundssona poslal zblízka do bránky Ashley Barnes.

FC Burnley – FC Tottenham Hotspur 2:1 (0:0)

Góly: 57. Wood, 84. Barnes – 65. Kane