Ronaldov fanúšik narušil zápas Juventusu, Portugalčan ho potľapkal

Hráč Juventusu Cristiano Ronaldo, archívna snímka.
Hráč Juventusu Cristiano Ronaldo, archívna snímka. — Foto: TASR/AP

Portugalčan sa v nedeľňajšom zápase 23. kola podieľal gólom na víťazstve na ihrisku Sassuola 3:0 a absolvoval aj neplánované stretnutie s jedným zo svojich priaznivcov.

Turín 11. februára (TASR) - Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo pôsobí v Juventuse Turín od minulého leta a už si získal fanúšikov klubu. V nedeľňajšom zápase 23. kola sa podieľal gólom na víťazstve na ihrisku Sassuola 3:0 a absolvoval aj neplánované stretnutie s jedným zo svojich priaznivcov.

V druhom polčase prenikol na hraciu plochu polonahý muž, dobehol k hviezde Juventusu a napodobnil jeho oslavu gólu. Odvážny fanúšik si chvíľu "slávy" vychutnal naplno, od svojho idolu sa dočkal aj priateľského potľapkania po líci, kým ho neodviedli usporiadatelia.

Ronaldo bol v nedeľu pri všetkých troch góloch "starej dámy". V prvom polčase jeho strelu dorazil Sami Khedira, po zmene strán sa presadil po rohovom kope a v závere prihral na zásah Emreho Cana. Tridsaťšyriročný Ronaldo má v tejto sezóne na konte osemnásť ligových gólov. Juventus je po 23. kolách v Serie A nezdolaný a na čele tabuľky s deväťbodovým náskokom pred Neapolom. Informovalo o tom periodikum Daily Mirror.