Súťaž TOP Gastro Trenčianskeho kraja spoznala svojich víťazov
TASR
TASR

Súťaž TOP Gastro Trenčianskeho kraja spoznala svojich víťazov

O reštauračnom zariadení poskytujúcom najlepšie gastro služby rozhodovalo počas dvoch posledných mesiacov minulého roka 3511 hlasujúcich z celého kraja.

Ilustračná snímka. — Foto: TASR/Štefan Puškáš

Trenčín 7. januára (TASR) – Víťazom druhého ročníka súťaže Krajskej organizácie cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región TOP Gastro Trenčianskeho kraja sa stala reštaurácia Fatima pod Trenčianskym hradom v Trenčíne. O reštauračnom zariadení poskytujúcom najlepšie gastro služby rozhodovalo počas dvoch posledných mesiacov minulého roka 3511 hlasujúcich z celého kraja.

Hlasujúci mali možnosť prideliť hlas jednému zo 45 nominovaných zariadení. Reštaurácia Fatima získala 976 hlasov, druhá priečka patrí minuloročnému víťazovi Top Gastro Remy's Bistro & Pub z Trenčína s 588 hlasmi a na treťom mieste sa umiestnil Rich Burgers z Nového Mesta nad Váhom s 290 hlasmi.

„Veľmi nás teší, že súťaž TOP Gastro mala ešte pozitívnejšie ohlasy ako prvý ročník. Zvýšil sa počet nominovaných subjektov a široká verejnosť aj tento rok hlasovala vo vysokom počte. Pre nás to znamená, že začínajú vo veľkej miere evidovať nielen súťaž, ale aj samotnú kvalitu poskytovaných služieb, ktorú tieto prevádzky ponúkajú. Nielen pre hlasujúcich, ale aj pre samotné zariadenia je to obrovská výzva a zároveň motivácia stále na sebe pracovať a zlepšovať sa,” uviedla výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Frývaldská.

Nominácie do súťaže o najlepšie gastro zariadenie v kraji posielala verejnosť prostredníctvom e-mailu, facebook fan page či klasickou poštou. Všetci, ktorí sa zapojili do on-line hlasovania, boli zaradení do žrebovania o relaxačný pobyt pre dve osoby v kúpeľoch Trenčianske Teplice. Výherkyňou pobytu sa stala Tatiana Jurenčeková.

„Víťaz súťaže si ocenenie prevezme na medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour vo štvrtok 24. januára v Bratislave. Spolu s ocenením najlepšieho stravovacieho zariadenia budú slávnostne vyhlásené a odovzdané aj ocenenia TOP ubytovacie zariadenie, TOP inovácia v cestovnom ruchu, osobnosť cestovného ruchu, TOP turistický produkt a zariadenie prístupné pre ťažko zdravotne postihnutých Trenčianskeho kraja, o ktorých rozhodne odborná komisia,“ doplnila Frývaldská.

SLEDUJTE POZITÍVNE SPRÁVY Z TRENČIANSKEHO KRAJA NA FACEBOOKU!

Už ste čítali?

Peter Nagy: Snažiť sa zapáčiť tínedžerom by bolo trápne. Robím…

Skladba Profesori Indigo mala v skutočnosti už sedem rokov, keď sa z nej zo dňa na deň stal…

Radana má sklerózu multiplex. Keď jej ju diagnostikovali, nevedela…

Ľudia neraz o tomto ochorení nechcú rozprávať. 

Logopedička: Mamička vie správnu reč dieťaťa ovplyvniť už tesne…

Detí, ktoré majú problémy s rečou či artikuláciou, je v…

Uznávaný český pedagóg: Mama je doma kráľovná, nie slúžka. Zariadiť…

Vysokoškolský pedagóg, spíker a lektor Marek Herman pre Dobré…

Sima Martausová: To, že môžem spievať a skladať piesne, vnímam…

Úsmevom pozitívne naladí nejedného človeka a charakterizuje…

Onkogynekológ: Dvesto Sloveniek ročne zomrie úplne zbytočne.…

Chorobe, na ktorú na Slovensku zomiera množstvo žien, sa dá predísť.…

Braňo Mojsej vo vlastnej klinike lieči závislých: Pvým varovným…

Braňo Mojsej sa rozhodol založiť kliniku, v ktorej chce pomáhať závislým…

Fyzioterapeutka: Chrbticu si neničíme len v práci, ale aj v…

Chrbtici neškodíme iba v práci, ale aj v spánku. Fyzioterapeutka…