Dobré noviny
Stieborní hokejisti ukázali lásku k hudbe
SITA
SITA

Stieborní hokejisti ukázali lásku k hudbe

Rapperi Bacil a Rakby krstili album Abnormal. Krstnými rodičmi sa stali Tomáš Tatar a Michal Sersen.

Raperi Bacil a Rakby krstili v stredu v Bratislave album Abnormal. Vďaka stieborným hokejistom sa z pesničky „Ukáž mi lásku“ stál hit doslova zo dňa na deň, preto sa chlapci rozhodli, že krstnými rodičmi budú práve Tomáš Tatar a Michal Sersen.

Album pokrstili symbolicky – ľadom a spolu s rappermi si zaspievali hokejovú hymnu „Ukáž mi lásku“. Mladí umelci pripravili šou pre vyše 400 ľudí, kde predstavili väčšinu songov zo svojho albumu.

Duo Martin Ivanič a Ramón Beňo funguje spolu približne rok. Za takýto krátky čas sa mladým rodákom zo Slovenska podarilo osloviť veľkú skupinu mladých ľudí. Myšlienka spraviť spoločný album vraj vznikla pri poldeci.

Cieľ hudby, ktorú produkujú, sa dá charakterizovať jednoducho. “Baviť ľudí a dať im niečo veselé a povzbudzujúce v tejto smutnej hudobnej sfére,” hovorí Bacil.

Myšlienka pozitívnej hudby sa jednoznačne osvedčila, čo dokazuje prvé miesto hitparády v rádiu Europa2, kde dominujú už druhý týždeň s pesničkou „Love“. Avšak nie všetky songy majú posolstvo zabávať. Niektoré motivujú ľudí uvedomiť si a urobiť svet lepším.

Raperi si prizvali na spoluprácu aj skúseného rapera Suverena, alebo speváka Samuela Tomečka. Novinkou na trhu je aj začínajúca speváčka Nicole, ktorá taktiež prijala pozvanie na spoluprácu na albume.

„Náš album sa nazýva Abnormal preto, lebo nemá žiadne normy, alebo pravidlá. Každú skladbu sme robili tak, ako sme chceli my a nedržali sme sa žiadnych zásad. Preto tam sú štýly ako house, hip-hop, dubstep, trance, pop, dokonca aj balada o slobode Slovensku so Samuelom Tomečkom. Abnormal vystihuje aj nás samotných, lebo nie sme typickí raperi v týchto tuzemských okruhoch. Posolstvo albumu je užívať si život, zabávať sa, mať nadhľad, ale pritom si uvedomovať pravé hodnoty a mať otvorené oči pred realitou.“ hovorí 23 ročný Rakby.

Zábava trvala do skorých ranných hodín v bratislavskom podniku The Club. Leto sa práve začalo a fanúšikom dobrej nálady neostáva nič iné, ako odporučiť album Abnormal!

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…