KHL: HK Soči s M. Bakošom porazil Nižnij Novgorod

Na archívnej snímke Martin Bakoš.
Na archívnej snímke Martin Bakoš. — Foto: TASR - Martin Baumann

Barys Astana zdolal na vlastnom ľade Admiral Vladivostok 4:3.

Moskva 25. decembra (TASR) - Slovenský útočník Martin Bakoš sa gólom podieľal na pondelňajšom domácom víťazstve HK Soči v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) nad Torpedom Nižnij Novgorod 5:2. V 51. minúte strelil piaty gól Soči a v dvoch zápasoch v novom klube má na konte dva body, keď asistoval pri debute.

Barys Astana zdolal na vlastnom ľade Admiral Vladivostok 4:3. O výsledku rozhodol v tretej tretine Matt Frattin.

KHL - sumáre:

Barys Astana - Admiral Vladivostok 4:3 (3:3, 0:0, 1:0)

Góly: 4. Starčenko, 9. Boyd, 19. Petersson, 48. Frattin - 11. Jakovlev, 13. Vicharev, 19. Kubát

Dinamo Minsk - Ak Bars Kazaň 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)

Góly: 2. Tereščenko, 17. S. Kosticyn, 45. Bujnickij - 41. Sekáč, 53. Klinkhammer

Salavat Julajev Ufa - Lokomotiv Jaroslavľ 3:4 pp (1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)

Góly: 17. a 45. Arzamascev, 51. Kugryšev - 5. Apalkov, 36. Ivanov, 42. Kozun, 61. Alexejev

Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Góly: 34. Šumakov, 37. Galimov, 60. Semjonov - 44. Loginov

CSKA Moskva - Neftechimik Nižnekamsk 4:3 pp (2:2, 1:0, 0:1 - 1:0)

Góly: 13. Svetlakov, 15. Karnauchov, 26. Scott, 65. Kaprizov - 11. a 14. Chairullin, 54. Šaripzjanov

HK Soči - Torpedo Nižnij Novgorod 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

Góly: 34. a 46. O'Dell, 6. Chomickij, 10. Altybarmakjan, 51. BAKOŠ - 5. Paršin, 58. Žafjarov